Wątek dotyczący artykułu

Deontay Wilder - Tyson Fury - dziennikarze i eksperci w większości zgodni, wygra Wilder

W najbliższą sobotę broniący pasa mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej - Deontay Wilder (40-0, 39 KO) zmierzy się z niezwykle barwnym Tysonem Furym (27-0, 19 KO). Zdaniem większości ekspertów zwycięsko z tego starcia wyjdzie Amerykanin.

przeczytaj cały artykuł

sa-sza

Inny wynik walki niz ciężkie KO na Furym będzie dla mnie zaskoczeniem. Fury nie jest gotowy na takie wyzwanie, przez dlugi czas w ogole o siebie nie dbal, żarł co popadnie, ćpał i pił, niszczyl swoj organizm a nie ma 20 lat tylko 30. Poza tym, walki jakie stoczyl po powrocie byly na żenującym poziomie, wiec jak mialo go to przygotowac? No i na koniec- jego zwyciestwo nad Kliczka jest mocno przeceniane, walka nudna jak flaki z olejem, Kliczko sztywny i z glowa poza ringiem (mial wtedy osobiste problemy), to troche za malo, zeby byc nagle okrzyknietym wielkim mistrzem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław Kupczyk

Wszystko racja ... ale Fury jest nieprzewidywalny... i też ma nokautujący cios o czym niewielu wspomina ...wszelkie atuty , może poza techniką, są na korzyść Wildera nikt temu nie przeczy ... ale ... no nie wiem ... różne rzeczy się działy w boksie, a to jest waga ciężka gdzie jeden cios może zmienić wszystko... liczę na dobrą walkę i dobre widowisko ..... niech wygra lepszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sa-sza

No pewnie, niech wygra lepszy.
Chociaż dyskutowalabym czy Tyson ma nokautujacy cios... ostatnie KO zaliczyl w 2013 r. Na Cunnighamie, ktory najpierw sam go powalil i ktory nie jest naturalnym ciezkim, pochodzi z kategorii cruiser. Nokautujacy cios ma Wilder i mam nadzieje, ze go uzyje, w koncu nokauty sa w boksie najpiękniejsze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.