Wątek dotyczący artykułu

Tu "Ecik" strzelał gole, a Ruch Radzionków ośmieszał gigantów. Stadionu już nie ma, będą sklepy

Trzecioligowy Ruch Radzionków dziś już nie myśli o powrocie do Ekstraklasy. Najpierw chce mieć nowy dom. Ten, na którym w latach 90. rodziła się piękna historia, został sprzedany i zburzony. Tekst powstał w ramach akcji #ŚląskiTydzień w WP.

przeczytaj cały artykuł


Artur Dari

Szkoda że nie napisano że Stadion Cidrów był nie w Radzionkowie a w Bytomiu. A to nawet nie ten powiat. Radzionków to taka zbuntowana dzielica Bytomia, która odłączyła się od miasta, a obecnie jest w powiecie Tarnowski Góry.
Opisane czasy - był to schyłek wielkiego widzewa, w lidze z ogromną przewagą rządziła wisła a legia miała ambicje jej dorówn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Lukasz Bulaj

Przy ulicy Narutowicza w Bytomiu ruch jest od samego rana. Kręcą się robotnicy, wjeżdżają ciężarówki, a po całej okolicy roznoszą się odgłosy prac budowlanych. Zza wysokiego płotu zaczynają być widoczne ściany. Robotnicy budują centrum handlowe. Kolejne w tym mieście, bo Bytom jest miastem marketów, które wyrastają jak grzyby po deszczu?????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.