Wątek dotyczący artykułu

Minister sportu potwierdza: Chcemy współpracować z Agnieszką Radwańską

Minister sportu Witold Bańka, potwierdził, że chciałby współpracować z Agnieszką Radwańską. Nasza najlepsza tenisistka miałaby pomóc w upowszechnianiu sportu wśród młodzieży.

przeczytaj cały artykuł


Pottermaniack

Bańka ma duże szanse na objęcie funkcji szefa Światowej Agencji Antydopingowej, więc Aga byłaby najbardziej kompetentną osobą do wzięcia teki ministra sportu i turystyki. Jest jeden problem - jest na to za uczciwa. :) A papa Radwański już raz odmówił w podobnej sytuacji tłumacząc, że gdy jego córki uprawiają zawodowo sport nie zostanie ministrem, bo to byłby konflikt interesów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Prezes Rady Ministrów profesor Ewa Łętowska, minister sportu i turystyki Agnieszka Radwańska, minister finansów profesor Leszek Balcerowicz, minister sprawiedliwości Lidia Staroń, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Janina Ochojska, minister kultury Anna Dymna, minister zdrowia Anna Lewandowska... Rozmarzyłem się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.