Wątek dotyczący artykułu

Puchar Świata coraz bardziej międzynarodowy. Szansa na najlepszy wynik od lat

Reprezentanci piętnastu państw zdobywali już w tym sezonie punkty Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jest to wyrównanie wyniku z poprzednich lat. Istnieje zatem realna szansa na zbliżenie się do rekordu pod tym względem.

przeczytaj cały artykuł


Jarek Witkowski

Gdyby potraktować biznesowo skakanie to długoplanowo warto dopłacać aby skakali Chińczycy, Turcy, Rumuni i Szwedzi. W Chinach będzie olimpiada, Turcy maja już skocznie i 80 mln ludzi, Rumuni coś kombinują i to 20 milionów widzów a w Szwecji już kiedyś skakali. Deczko pomocy Kazachom i Rosjanom też by warto było dorzucić. Większy rynek większa kasa i więcej ludków się ogrzeje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jarek Witkowski

Sa ludy, które kipią od ambicji i szukają swojego miejsca aby się wybić w jakimś sporcie. Sport to rozrywka, najpierw ludzie muszą zapełnić brzuchy a potem jak maja więcej czasu szukają rozrywki. Póki świat idzie ku dobremu a idzie, to każdy sport będzie miał więcej widzów i więcej pieniędzy. Futbol amerykański, nuda jak flaki z olejem promowany jest w Polsce z sukcesami. Trzeba chcieć i umieć robić rozrywkę a znajdą się widzowie, telewizje, pieniądze. Czasami oprawa bardziej się liczy niż same zawody czego piłka nożna przykładem. Na polską piłkę nożną większość chodzi dla opraw a nie dla piłkarzy. Piłkarze są pretekstem do zorganizowania widowiska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.