Wątek dotyczący artykułu

ME 2018. Dymisja wchodzi w grę? Leszek Krowicki: Na takie pytania nie ma teraz miejsca

- Sądzi pani, że jestem gotowy trzy minuty po meczu, żeby zastanowić się nad moją dymisją? Ja jestem chyba za mało inteligentny, żeby odpowiadać na takie pytania - mówi poirytowany Leszek Krowicki. Polska przegrała ze Szwecją i odpadła z ME 2018.

przeczytaj cały artykuł

oli

Już przestań z tą Rosiak. Dziewczyna ma talent i warunki które predysponują ją do grania na europejskim poziomie ale nie ma głowy i często blokuje się po jednej-dwóch nieudanych akcjach. Musi nabrać pewności na poziomie którym gra. To że jak wcześniej pisałeś rządzi i dzieli w lidze to nic nie znaczy - rzucanie iluśtam bramek przeciwko z całym szacunkiem "półamatorkom" w lidze nie równa się poziomowi reprezentacji. Pokazała to w meczach Montexu w eliminacjach EHF. Największy błąd Krowickiego że Ola nie grała przynajmniej po 30 minut w każdym meczu w Hiszpanii żeby złapała pewność siebie. I dla jej dobra i rozwoju to powinna jak najszybciej pójść do zagranicznego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Nie przestanę, bo się od dwóch lat nie możemy dowiedzieć, co by było, gdyby Ola dostała więcej niż trzy minuty w meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oli

Byłby taki scenariusz - nieudana próba, później druga i dziewczyna zaczyna kombinować. Tak było za czasów Hrupka w Montexie - dodatkowo jeszcze dostawała opiernicz i nie ma zawodniczki w meczu. To jest zawodniczka która potrzebuje ogrania na wyższym poziomie - nie udowodni od razu swoich umiejętności które niewątpliwie ma. Trzeba ją wprowadzać z wyżej notowanymi przeciwnikami w meczach w których nie ma presji - no ale skoro Krowicki uznał że dziewczynie należy się wycieczka do Hiszpanii w grudniu to takie są efekty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.