Wątek dotyczący artykułu

ME 2018: Biało-Czerwone poza turniejem. Mimo ambitnej pogoni Szwedki były lepsze

Reprezentacja polskich szczypiornistek przegrała ze Szwedkami 22:23 w swoim ostatnim meczu grupy A mistrzostw Europy. Biało-Czerwone bez punktu zakończyły udział w turnieju.

przeczytaj cały artykuł


Wielbuond

Kobylińska? Z krzesła wpadłeś? Jest w najlepszym wieku dla sportowca. To jest nasza przyszłość, jak Rosiak. Zobacz, że tylko Kobi próbowała rzucać. Achruk - Rosiak tak powinno wyglądać rozegranie w kadrze, wsparte zdrową Roszak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Grieg

Jeśli odpadniemy z wyścigu o Tokio już za pół roku, to niezależnie od tego, kto zostanie selekcjonerem, następnym długofalowym zadaniem będzie pewnie zbudowanie drużyny z myślą o IO w Paryżu oraz ewentualnie ME 2024, jeśli dostaniemy ich organizację. Do tego czasu będziemy mogli liczyć nie tylko na Kobi i Rosiak, ale być może nawet na Achruk, jeśli grubo po 30-tce będzie jeszcze jej dopisywać zdrowie i forma, za to niesłychanie trudno będzie zapełnić lukę zwłaszcza po Kudi (nie tylko jeśli chodzi o sportowe umiejętności, ale przede wszystkim mentalne nastawienie do sportu i życia).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.