Wątek dotyczący artykułu

Robert Kubica chce dokonać niemożliwego. Po raz drugi w swoim życiu

Powrót Roberta Kubicy do F1 po 8-letniej przerwie nie jest rekordowym osiągnięciem. Ponad 10 lat trwała bowiem przerwa w startach Jana Lammersa. Przypadek Polaka jest jednak szczególny, bo jako jedyny otwarcie mówi o chęci rywalizacji z czołówką.

przeczytaj cały artykuł

Lewa Renka Kupicy

Chcieć, panie Roberto, nie znaczy móc. Może i jesteś polski Włochu świetnym inżynierem. Jednak na tą chwilę zapowiada się smutny finał powrotu na fotel kierowcy. Wizja outsidera F1 raczej nie jest taką wizją, jaką fan-boye RK przyjmą na chłodno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Drakon

Co ty cebulowy nieudaczniku masz z tymi włosko polskimi lewymi nogami soplicy?
Skończyłeś?
TO ZABIERAJ ZABAWECZKI I WON Z TEGO FORUM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maniakala

@Lewa Renka Kupicy Oj nieudaczniki zyciowy, kup sobie masc na ból d.... i niech ci salowa podwiaze kaftanik, bo jakos ci sie udało cudem do komputera doleciec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maniakala

@Lewa Renka Kupicy Oj nieudaczniki zyciowy, kup sobie masc na ból d.... i niech ci salowa podwiaze kaftanik, bo jakos ci sie udało cudem do komputera doleciec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
szymix

Dno internetowe dalej zabiera głos? Podpisz się z imienia i nazwiska cwaniaczku, a ktoś Ci wytłumaczy co można, a czego nie.
Zglaszam każdy post tego nieudacznika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arkadio33

Masz rację. Zgłaszaj jak leci! Kim on jest żeby mieć własne zdanie ?! I jeszcze bezczelnie je wypowiadać ? A że jest nieudacznikiem to jasna kalkulacja. Skoro wyznacznikiem sukcesu jest cmokanie Roberta po mosznie to każdy nie cmokający jest z automatu tego sukcesu zaprzeczeniem czyli ergo vulgo nieudacznikiem! Możesz mi też wytłumaczyć "co można, a czego nie" bo ja też aspiruję do elity a nie chciałbym się zbłaźnić. Czy nazywanie ludzi "nieudacznikami" zastępuje wszystkie argumenty czy musimy coś jeszcze odpisywać ? Przyznam, że zaimponowałeś mi combosem *ubliżenie + lewy donos* ale to jeszcze nie mój poziom chyba. Na razie potrenuje na poziomie epitetów. Nieudacznik, coś tam coś tam cebula, lekki Janusz no i lekko z ortografią. Niech wiedzą, że jestem "czlowiekiem sucesu".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.