Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Ciepliński broni Leszka Krowickiego. "Skasować trenera i będzie cacy. To nieludzkie"

- Nie można pytać o dymisję trzy minuty po meczu. To nieludzkie - mówi Jerzy Ciepliński, prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów i Instruktorów Piłki Ręcznej. Były selekcjoner uważa, że problemem kadry szczypiornistek nie jest Leszek Krowicki.

przeczytaj cały artykuł


GD-SP

Mam pytania do piszących komentarze :
- jaki trener to STARY a jaki MŁODY i jaki jest wiek na idealnego trenera ?
- czy ktoś może napisać jaki jest wiek trenerów najlepszych reprezentacji na ME - tak pierwszej 8 ?
- jaki to stary a jaki młody zawodnik,zawodniczka ? widzę że powołania do reprezentacji powinny się odbywać nie z racji formy,umiejętności tylko wieku!
- widzę ze znowu jest wymieniane nazwisko trenera który powinien BYĆ,już w męskiej "forum" wybrało dzisiaj większość chce odwołania!
Polacy jesteśmy najlepsi na forach a to związek "wykosił" małe ośrodki poprzez wprowadzanie licencji , eliminując "starych" zapalonych trenerów którzy szkolili z zamiłowania ! Teraz mamy różne nazewnictwa w wyszkoleniach tylko nie mamy TRENERÓW! Ciekawe kto znalazł,przyprowadził i zachęcił do uprawiania piłki ręcznej nasze "złote" pokolenie ? Wiedzcie że nie byli po kursach związkowych,wymysłach Eliasza ! Dzisiaj chcąc być dobrym mona się szkolić bez wyjazdów na kursy!W internecie można wiele znaleźć i przybysz z dawnej Jugosławii naprawdę nic więcej nam nie przekaże!Jeżeli Krowicki jest stary to co robi w związku Kuchta,Nowiński i szkolenia prowadzi profesor Czerwiński!? Wiedzmy że ci dzisiejsi MŁODZI trenerzy mają już ponad 40 lat! Szmal,Jurasik,Lijewski, a wspomniany Tetelewski ile?W jakim wieku są trenerzy SMS-sów?
Więc najpierw należy zrobić porządek w związku, wybrać szefa wyszkolenia i zaczynać wszystko od nowa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.