Wątek dotyczący artykułu

Karnety w Zielonej Górze najdroższe w PGE Ekstralidze!

Fani Falubazu muszą wyłożyć duże pieniądze, aby w przyszłym sezonie zobaczyć wszystkie spotkania swojej drużyny. Poznaliśmy ceny karnetów klubów PGE Ekstraligi i te w Zielonej Górze są najdroższe.

przeczytaj cały artykuł

Tańczący z łopatą

Frustracja gorzowiaków...bezcenny widok :)
Każdy nazywa złotówą bo znał kontrakt Vaculika a nikt nie pisze jak mocno Bartuś doi klub :) Zawsze lubiłem to buractwo z północy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

A u was Dudek to charytatywnie jedzie.Nie zdziwiłbym sie gdyby Dudek miał więcej od Zmarzlika.
Ps.Jak jest się najlepszym w elipie od 3 lat to się zarabia.
Ostatnie twoje zdanie przemilcze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

Nie, ale to nie nas tyłek boli z odejścia Vaculika. No jak on mógł odejść z wielkiej Stali? No jak? A jak już odszedł to wymyślmy mu coś, żeby ciagnęło się za nim. Dobrze jeździł, był sympatyczny i uśmiechnięty...ale na pewno złotówa. Nikt nie pyta Zmory tylko wszyscy "Vaculik złotówa" :) Iver odchodził do Trolunia - ZŁOTÓWA ! Vaculik odchodzi do rywala zza miedzy - ZŁOTÓWA. Blondyna Kasprzakowa zaraz przeprosi się z Lesznem - to kim będzie w gorzowie? :)) Sam sobie odpowiedz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ADAM gorzowskie DOLINKI

Po pierwsze to nie obrażaj,bo nikt z Gorzowa was nie obraził.Po drugie to nikogo nic nie boli.Przez ostatnie lata Stal była w czubie tabeli i zdobywała medale,teraz być może czas na Falubaz.Po trzecie nie martw się o Stal.My sobie rade damy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tommy DeVito

"Gorzów świętej pamięci"
Jeszcze nie tak dawno srałeś po szyję jak widmo spadku zaglądało w oczy Falubazowi, a teraz "miszczuniu" błyszczysz bo Nikuś i Vacul przyszli do Falubazu?! Pamiętaj że jest coś takiego w żużlu jak kontuzje które mogą zdziesiątkować drużynę a co za tym idzie szybciutko zmienią się plany a marzenia o medalach nadal będą marzeniami :/
To tor pokaże kto będzie w PO a kto skończy sezon szybciej, a nie buńczuczne wypowiedzi kibiców. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
stalowy holender

jakos dla nas (przynajmniej tych normalnych) wasza sraczka przed spadkiem nie byla bezcenna ...wielu mnie ostrzegalo zebym wam nie kibicowal w barazach bo sie odplacicie ...i mieli racje , slabe to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
-ABC-

Oj była...że setkę komentow mogę przytoczyć i Twoich również... działasz na zasadzie "Kali ukraść krowa dobrze...Kalemu ukraść krowa źle??"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Nίghtmare

czy siem jest kibicem alibo kibolem klubu tego czy inszego to hyba nie wypada zawodnikowi jaki by on nie był ... kontusji życzyć - wstyd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
stalowy holender

uuu...widze wyszla sloma z bucikow (czy moze klompow) , gdybys byl prawdziwym kibicem to wiedzialbys ze w tym sezonie nie mieliscie wiekszych kibicow dopingujacych Falubaz przed spadkiem jak my ...a ty teraz takie rzeczy piszesz ...uuu...zmien nick bo mi wstyd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Artt

aaaaa tym gorzej :P Ja jestem prawie wszystko w stanie zrozumiec ale zyczenie kontuzji jakiemukolwiek zawodnikowi przez kibica tego sportu czy cieszenie sie z niej mnie przerasta:)Jeszcze moze efekt tzw. pierwszej chwili ..upadek, pkt ,emocje, ferwor kibicowania no dobra ale potem ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
karting team

U nas nikt nie wzywał Iversena za to że odszedł ani nikogo innego. Z Vacullikiem to inna sprawa, bo nikt nie ma pretensji że odszedł tylko w jakim stylu. Przypomnij sobie jak wyzywaliscie w zeszłym roku Cieślaka, Doyla, Hampela itp... Czy twoja frustracja jest spowodowana tym że od paru sezonów nie możecie wygrać z "Wielką Stalą" ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tańczący z łopatą

Nie wiem ziomuś. Ja nie wyzywałem Cieślaka, Doyla i Hampela. Nie bardzo za nimi przepadałem, uważałem, że mają destrukcyjny wpływ na drużynę bo każdy potrafi być kapryśny, humorzasty i działał jak mu się podobało. Cieszyłem się, że odchodzą. W życiu bym ich nie nazwał złotówami bo z autopsji wiem, że wbrew innym forumowiczom, którzy udają miliarderów, kasa w portfelu powinna się zgadzać więc jeśli Dudek miałby nagle zarobić 100 milionów w gorzowie czy w lesznie, w pełni bym to zrozumiał. W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak przynależność klubowa. Jakby Falubaz nie miał kasy na Dudka a Stal na Zmarzlika to obu by nie było w swoich klubach. Nie odpowiadam za to co piszą inni kibice z Zielonej Góry dlatego piszę tylko za siebie. Dla mnie złotówami żużlowcy nie są. Idą tam gdzie dają więcej. Gdybyś w branży dostał 5 razy więcej niż w dotychczasowej pracy....dalej byś w niej został? Wię nie dziw mi się, że wyśmiewam gorzowskich kibiców, którzy w akcie frustracji i złości, piszą o Vaculiku, że jest złotówą. Przestań mi pisać o tym w jaki sposób się rozstał bo jak sam widziałeś i czytałeś zdania są podzielone. Vaculik powiedział jedno, Zmora drugie. Tylko zachłanny i nieobektywny kibol będzie trzymał stronę swojego prezesa a nie byłego zawdonika NIE ZNAJĄC W OGÓLE SZCZEGÓŁÓW tak jak żaden inny kibic. A jak znasz to podaj źródło albo cokolwiek co to uwiarygodni a nie tylko "bo wiem". Tak więc sorry ale będę się z waś śmiał dopóki będziecie nazywali go złotówą.
P.S. Ciekawe gdzie twój ziomuś, który twierdził, że mnie zaorałeś :)
P.S.2. Nikt nie wyzywał Iversena? To sobie poczytaj wcześniejsze wpisy i nie pisz bzdur.

| Odpowiedz
blokuj
karting team

Tak jak ja się będę śmiał z waszych kibiców że nazywali Doyla, Hampela i Cieślaka "złotówami" poczytaj sobie jak Twoi ziomale wzywają zawodników. W każdym klubie znajdzie się paru małolatów którzy będą na forum obrażać zawodników. Szkoda że widzisz to tylko w Gorzowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tańczący z łopatą

A jak mam to inaczej interpretować? Artykuł jest o najdroższych karnetach dla Falubazu a nie widzę ani jednej opinii kibica z ZG, który by wyrażał swoje niezadowolenie. Są tu za to frustraci z gorzowa, leszna i innych miast, którzy przylezi tu by wbić szpilkę Falubazowi choć temat ich nie dotyczy. Dalej dziwisz się czemu uważam, że boli was tyłek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
karting team

Tak jak pisałem, poczytaj sobie posty pod artykułami z Gorzowem. Najwięcej do powiedzenia mają wtedy Falubazy . To powiedz co Was boli ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tańczący z łopatą

Ziomeczki, tak ładnie się klepiecie po pleckach. Tak apropos obrażania...wasz ziomuś trochę głośno szczeka...nie przeszkadza to wam? Tak was ponoć obli obrażanie...nagle żaden nie ma nic do powiedzenia? ZXV ? Adam gorzowskie dolinki?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tańczący z łopatą

Hahaha nagle umywa ręcę. Tak to mnie jadą w pięciu, że jestem cham, odwracam kota ogonem i wszystko złe to ja. Ale jak pokazujesz hipokrycie palcem czarno na białym....to " a co ja jego adwokatem" ?? :))))))))))))
Jesteście świetni :)) Aż mi się micha jak skonstruowane mózgi ludzie potrafią mieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Artt

a kto to napisał??? "Grzesiu Walasek jest niestety przykładem "od bohatera do zera". Kilka lat temu kiedy Falubaz ściągał wychowanków, od razu mianowana Walsaka kapitanem. Był uwielbiany! Potem przyszedł Pepe...i po sezonie czy po dwóch Walasek odszedł za kasą....teraz od kilku lat Pepe jest naszym bożyszcze...a Walas tuła cię po Krakowach i innych klubach, które go nie chcą. Żywy dowód na to, że kasa niszczy żużlowców..." o wychowanku.... a prawda nie jest taka oczywista więc........spadaj leszczu:)i uwazaj zeby ta kasa nie zniszczyla ci Vacula albo Pedersena:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AndrzejWyścigówka

Przecież ten Rusek-Zacisze to zwykły pajac co nawet nie ma kolegów i musi się dowartościować przez internet bo w realu za kłapanie jęzorem na lewo i prawo od frajerów dostałby raz i byłby spokój.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ZXV

To ty swoim komentarzem rozpetałes gównoburze "Frustracja gorzowiaków...bezcenny widok :)
Każdy nazywa złotówą bo znał kontrakt Vaculika a nikt nie pisze jak mocno Bartuś doi klub :) Zawsze lubiłem to buractwo z północy :)") i wraz z userem Holender sie nakręcacie....Gorzów nic na was nie pisze tylko odpowiada na wasze komentarze (zreszta bezndziejne)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tańczący z łopatą

"To ty swoim komentarzem rozpetałes gównoburze" - trzeba było zamknąć japę o złotówach, nie byłoby żadnej gównoburzy. Podziękuj sobie i swoim ziomeczkom.

"Każdy nazywa złotówą bo znał kontrakt Vaculika a nikt nie pisze jak mocno Bartuś doi klub :) " Pokaż skan kontraktu Vaculika i Bartusia a przeproszę u uwierzę. W innym przypadku równie dobrze prawdą jest, że jestem ojcem Merlin Monroe.

Jeszcze masz jakąś bzdurę do podważenia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ZXV

To ty bzdury piszesz.Chyba oczywiste jest to,że najlpeszy zawodnik tej ligii od paru lat zarabia duzo.Co ty chciałbys aby Vaculik miał taki kontrakt jak Zmarzlik??? Najpierw niech tak pojezdzi jak on

| Odpowiedz
blokuj
Artt

teee a to kto napisal? "Frustracja gorzowiaków...bezcenny widok :)
Każdy nazywa złotówą bo znał kontrakt Vaculika a nikt nie pisze jak mocno Bartuś doi klub :) Zawsze lubiłem to buractwo z północy :) " i to byl jeden z pierwszych wpisow tu wiec..zabierz zabawki i spier...aj :))Jak ci ten Kildemand i Thomsen pozamiata Vacula i Pederena to bedziesz tanczacy z chu.steczka :)Wygrajcie napierw jakis mecz ze Stala bo od lat nie idzie a potem pogadamy ale o zuzlu albo wcale:)

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Wyzywali cię może niemiecki inteligencie? Nie rozumiesz tego co sam piszesz a co dopiero inni. Rozwalaja mnie takie typy wylazace jak jest po co. Gdzieś był 2 miesiące temu? Weź przykład ze swoich niektórych kolegów i badz z drużyną na dobre i złe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
karting team

A co do odejścia Vaculika znam sprawę doskonale. Nie jestem w sieci anonimowy, i nie jestem upoważniony żeby to opowiadać. Niech każdy wieży w co chce. W tej sprawie obie strony kręcą, a właściwie nie powiedzieli całej prawdy. Nie bronię Zmory, bo od jakiegoś czasu nam nie po drodze. Nie lubię kłamców a tu na obu się zawiodłem.

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z łopatą

To zdecyduj się bo najpierw piszesz, że znasz sprawę doskonale a za chwilę piszesz, że obie strony coś kręcą i nie podają całej prawdy. To wiesz czy nie wiesz? A po za tym czy dopuszczasz prawdopodobieństwo takiego scenariusza, którym Vaculik chciał zostać w gorzowie na dotychczasowych warunkach, bez żadnej podwyżki i okazało się, że Zmora przyczynił się do obniżki budżetu, odejściem kilku sponsorów, mniejszej dotacji od miasta (spowodobany brak GP) że się nie zgadza bo woli dać podwyżkę Krzysiaczkowi albo Bartkowi?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.