Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Galewski. Szlaką pisane: Ekstraliga się zamyka. Tylko Mrozek chce awansu. Czy takiej ligi chcemy? (felieton)

- Motor był gotowy, miał pieniądze, ale był bezradny na rynku transferowym. W pierwszej lidze nie ma już tylu chętnych na awans. Czy takiej PGE Ekstraligi chcemy? - pisze w swoim felietonie dziennikarz WP SportoweFakty Jarosław Galewski.

przeczytaj cały artykuł


przemop33

Tak Motor miał wszystko w zeszłym sezonie . Zapięty budżet dzięki miastu , zawodników i nawet tor . W sezonie 2019 będzie miał zapięty budżet dzięki miastu , zawodników , którzy nie rokują w Ekstralidze . Nie mają za to toru . Nowego nikt szybko nie wybuduje a remont starego zaczyna kosztować coraz więcej ( według kosztorysów ) a jeszcze nie została wbita przysłowiowa łopata . Zostają jeszcze kibice . Skoro nikt nie chce awansować w 2019 z 1 ligi to rzeczywiście powiększyć ligę do 10 zespołów niech jeżdżą w zamkniętej lidze a reszta niech się bawi . Jak chcesz dołączyć bo wygrałeś rozgrywki 1 ligi to proszę budżet na kwotę 8 mln ( podpisane umowy a nie na gębę ) tor dostosowany do wymogów Ekstraligi , kontrakty z zawodnikami podpisane i brak zaległości wobec zawodników , pracowników klubu , kontrahentów , ZUS i US lub ugody z dwiema ostatnimi instytucjami , składasz papiery do 31.12 i ok .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BartekS

W Lublinie przygotowanie toru na nowy sezon już trwa od jakiegoś czasu, proponuję najpierw zainteresować się tematem, a później dopiero wypowiadać. Łopata już została wbita i to nie jedna, i przywieziono ponad 1200 ton nowego materiału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.