Wątek dotyczący artykułu

ME 2018: Francuzki ograły Dunki. Czarnogóra minimalnie lepsza od Szwecji

Francuzki, gospodynie mistrzostw, bezproblemowo ograły Dunki 29:23, a reprezentacja Czarnogóry wygrała ze Szwecją 30:28. Były to pierwsze mecze rundy głównej mistrzostw. Rywalki Polek z grupy A przegrały więc solidarnie.

przeczytaj cały artykuł

handballek

Czarnogóra minimalnie lepsza?? Redaktor oglądał chociaż fragment meczu?
Dominacja Czarnogóry całkowita pod koniec połowy już 7 bramek przewagi, która zeszła do 3 bramek na kwadrans przed końcem, na 7 minut przed końcem ponownie 7 bramek przewagi i totalne rozluźnienie Czarnogórek.
Mecz pod pełną kontrolą Szwedki nie miały nic do powiedzenia.
Wystarczyło prześledzić na flashscore przebieg meczu bramka po bramce żeby nie pisać takich bzdur

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Kordulski

Reaktor ogladał nie tylko fragment. Różnica dwóch bramek w piłce ręcznej nie jest minimalną? Z resztą się zgadzam, ale tytuł odnosi się do końcowego wyniku. Co do rozluźnienia, to nie uważam, żeby to było przyczyną, ale tutaj każdy ma swoje zdanie. Rozluźniona drużyna, która kontroluje mecz nie pozwala sobie na nerwową końcówkę i hulankę rywalek na całego. Proszę sobie prześledzić kto był wtedy na parkiecie w drużynie z Czarnogóry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Grieg

Na kilka minut przed końcem Czarnogóra prowadziła na tyle wysoko, że mogła kontrolować wynik i nieco rozluźnić szyki obronne. Aby Szwedki miały szansę odrobić straty, mecz musiałby potrwać jeszcze z minutę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.