Wątek dotyczący artykułu

Za i przeciw Hynka. Ślączka pasuje do Wilków jak kwiatek do kożucha. Ziółkowski na menedżera Motoru Lublin

Tylko dwa kluby mają jeszcze wakat na stanowiskach trenera lub menedżera zespołu w polskich ligach żużlowych. Janusz Ślączka przymierzany był ostatnio do Wilków Krosno, a Jacek Ziółkowski Motoru Lublin. Sprawdzamy, czy to dobre rozwiązania.

przeczytaj cały artykuł


Andrzej TRybus

Moim zdaniem, z ktòrym nikt nie musi się zgadzać a nawet mogą mnie minusować, w dzisiejszych czasach trener to jest dla mnie bardziej funkcja reprezentacyjna , coś jak prezydent .
Przy kontraktach zawodowych, gdzie zawodnik ma stawić się na mecz przygotowanym zaròwno fizycznie jak i sprzętowo , od ktòrego oczekuje się zdobyczy pkt , a jemu na tym zależy, to do czego ogranicza się funkcja trenera i czego powiedzmy seniora trener może nauczyć ? .
Praca z juniorami o tak i odpowiednie zestawienie par na mecz to owszem - rola trenera i odpowiednie reagowanie w trakcie samego meczu np rezerwą taktyczną, czy zwykłą . Tu czasem bywa problem . Dlaczego ? . A dlatego, że trener musi mieć swobodę w podejmowaniu decyzji . Jeżeli tego nie ma, bo wpada prezes lub wice i mòwi - wariant oszczędnościowy i na r t albo junior albo nikt , to i najlepszy trener świata nic nie pomoże . Potem hejt i pretensje do trenera, czasem wręcz groźby i po zabawie . ( może niektòrzy zrozumieją ) . :-)
Ślączka to były zawodnik z dużym doświadczeniem , jako trener ròwnież nie debiutant i nie da się stłamsić prezesom, skoro pełni funkcję trenera . Sam obok tormistrza też potrafi przygotować tor drużynie, więc przynajmniej na pierwszy sezon Wilkòw Krosno, byłby dobrym rozwiązaniem na to stanowisko. Ponadto ma nie daleko do Krosna .
Odległość też redaktorze to dzisiaj nie jest jakiś problem , jak tylko się chce . Był tu lata temu trener co miał 600 km do domu i nie był pierwszej młodości, ale chciał i nawet był awans , ale to już dosyć dawne czasy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laszlo84

Jeśli Wilki Krosno chcą szkolić juniorów i pani Marta Półtorak daje na to kasę to trener muśi być odpowiedzialny za pracę z młodzieżą Podstawą sukcesu jest ciągłość i systematyka w szkoleniu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.