Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Czas skończyć z hipokryzją w Stali (felieton)

- Wreszcie należałoby powiedzieć prawdę. Czas skończyć z tą hipokryzją - pisze w swoim felietonie o Stali Rzeszów Marta Półtorak, była prezes tego klubu.

przeczytaj cały artykuł

Maciek Adamek

Po czym przylazł Irek i nagle okazuje się że nawet jeśłi spłacił długi to nikt nie wie czym. Bez SDC Irek miałby dużo łatwiej ale popełnił błąd bo ma klub z długami a chce wydać od choleery kasy na organizację(która i tak była porażką)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

nie. Na SDC Irek płacił z własnej kieszeni jak za długi. Gdyby nie robił SDC to może byłoby mniej jazdy ale też znacznie mniejsze koszty Irka.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Polski Sport

Ppozyczona. Zawodnikow placilismy z kilkunastu kont. Po Co.? To smierdzi na odleglosc. Pamietam slowa pewnego zawodnika, zartowal, ze juz sie gubi od tych nuemrow kont. Tam Ida takie walki, ze dramat.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
kurde

A jakbyś popytal firmy które jako podwykonawca wykonywały pewne usługi dla Nawrockiego to dopiero wtedy doszła by do Ciebie skala długów jakie ten osobnik posiada względem wielu podmiotow

| Odpowiedz
blokuj
Sławek Cz

RadoslawGerlach
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość
Nikt nie płaci PodkarpacieLive za transmisje telewizyjne :nie: Nicklasowi chodziło o StalTV, za której produkcję odpowiadaliśmy.

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

A zaraz nie ma na hotel , Ostaf sam nigdy w samochodzie nie spał ? Ja sam często w moim wypadku w ciężarówce śpię z racji pracy jako kierowca zawodowy i nie narzekam może w tym Lamothe lipa z hotelami była ? akurat z brakiem miejsc to jest często spotykana sytuacja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Polski Sport

Nie chce mi sie spierac bo I tak to bez znaczenia,ale mysle, ze dalej nie wiesz Co sie w tym klubie dzieje. Jedyne akurat Co mnie zastanawia to te diamenty. Patrzac na caloksztalt ( nie uwazam, zze sa falszywe bo nie wiem) to nie sadze aby ktos normalny kuppwal takie diamenty na Taki turniej. Ciul Wie skad on je mial.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
StalRzeszówFan

Irek najzwyczajniej w świecie się przeliczył, a że teraz chce wyjść z twarzą to brnie w ten syf. I zamiast wyjść z twarzą to wyjdzie na najgorszego. Dodatkowo otoczył się ludźmi niekompetentnymi i mamy rezultat jaki mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
żuraw69

Dlatego ja uważam że jedyne wyjście to rok przerwy no ja po prostu innej opcji nie widzę..Tak naprawdę Irkowi pozostaje pospłacać wszystko ale on nie ma z czego najzwyczajniej w świecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
żuraw69

Definitywny to będzie jeśli w razie nowego klubu by długi zrobili ..W każdym przypadku roku przerwy pisali że to definitywny koniec żużla i zawsze ktoś się znalazł to w Rzeszowie nikt się nie znajdzie ?

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

Jednak Ty nie masz pojecia o tym sporcie a nawet o Stali. Od roku czasu Ani jedno twoje info sie nie sprawdzilo. Bronisz Irka na kazdym kroku jak jakis ulom. Wypierasz mi, ze wdowa ma zaapplacone. Napisz Nam Co jeszcze twoje zrodla z Forum pisza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
żuraw69

No to masz jakieś pomysły na ratowanie żużla ? Skoro Irek czyta fora to niech czyta co ludzie piszą Ani żaden Janik ani żadna Aurelia nie wpadną na żaden pomysł , ich to w pierwszej kolejności wywalić i szukać pieniędzy..

| Odpowiedz
blokuj
StalRzeszówFan

Ja nie jestem od pomysłów, bo nie pełnię żadnej funkcji w klubie, żeby ratować ten bajzel. Sponsor i pomoc z miasta. To jedyne wyjścia. Sponsora nie będzie, bo Irek zrobił super PR, a miasto nie da kasy, bo w Rzeszowie góruje 3 ligi piłki nożnej co jest kpiną.

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

No i widzisz dlatego w klubie są potrzebni ludzie z pomysłami a nie ta dwójka co w poście niżej wymieniłem może ktoś z SFSR ?

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

Ale kto ci tu przyjdzie ?? nikt a od Janika każdy jest lepszy widziałeś jego zachowanie na konferencji czy to na DC albo ogłoszeniu składu bęben wywali do góry telefonem pobawi się na stole ze 2 zdania burknie pod nosem i zadowolony wiceprezes wielki...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.