Wątek dotyczący artykułu

Gorące derby dla Rosy Radom. Trener Legii Warszawa odesłany do szatni

Wielkie emocje w meczu 9. kolejki Energa Basket Ligi. Koszykarze Rosy Radom pokonali Legię Warszawa 87:82. Goście w ostatnich minutach musieli sobie radzić bez swojego trenera, bo Tane Spasev został ukarany dwoma przewinieniami technicznymi.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Nie przepadam za Legią , ale to co dziś sędziowie im zrobili woła o pomstę do nieba !! Najgorsze jest to że sędziowie psują widowiska , depresjonują zawodników , trenerów , wypaczają wynik meczu , po czym pozostają całkowicie bezkarni i grają nam ironicznie na nosie pokazując kto tu tak naprawdę rządzi i rozdaje wszystkie karty ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rotawirus

Widziałeś cały mecz? Bo ja byłem i widziałem co się działo na początku, dziwne gwizdki przeciwko Rosie, zresztą Witka też dostał techniczny. A faul przy rzucie Trottera po prostu był i trzeba się z tym pogodzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.