Wątek dotyczący artykułu

Złe wieści w sprawie licencji dla Orła. Nadal nie ma umowy. Skrzydlewski mówi, że to zemsta

Orzeł Łódź nie dostał licencji na starty w sezonie 2019 ze względu na brak umowy dotyczącej wynajmu stadionu. Czas na odwołanie mija 13 grudnia. Do tej pory w całej sprawie nie zostało jednak zrobione kompletnie nic.

przeczytaj cały artykuł

aqr21

Panie Witoldzie tyle ile zrobił Pan dla żużla w Łodzi to urzędnicy powinni klęczeć przed Panem. Życzę wytrwałości i oby się udało z licencją, bo aż żal byłoby patrzeć jakby tak nowy obiekt stał nieużywany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krakowska49

Żużel w łodzi jest marginesem wobec innych dyscyplin.Gksż niech dalej tak filozofuje to ta dyscyplina zakończy jak w innych krajach.Teraz tylko pewna mała klika dzieli się medalami a jak ktoś nowy (Nawrocki )to go zajechać tym sposobem poje..ć ten psełdo sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staruszek

a co ma do tego Nawrocki? ten "biznesmen" co tak mu buty chcieliście czyścić z radości że długi klubu przejął... teraz jak narobił następne i oszukał ludzi...żeby się ni okazało że wasz klub utonie i to na amen.....
i żeby nie było, nie mam nic do Rzeszowa, a wręcz mam tam rodzinę i żal mi tego klubu, ale tych przygłupów co dalej widzą w Nawrockim mesjasza mi nie żal......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
arthoo

Wiesz jak dla kogoś Nawrocki jest idolem to trzeba by mu było zaproponować rozmowę w "4 oczy" z panią Jędrzejak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.