Wątek dotyczący artykułu

Kluby nie palą się do Nice 1 LŻ. Tylko jeden chętny na zajęcie miejsca Stali Rzeszów!

Stal Rzeszów nie otrzymała w pierwszym terminie licencji i istnieje realna groźba, że nie wystartuje w rozgrywkach Nice 1 LŻ. Sprawdziliśmy, które kluby w 2 LŻ. byłyby zainteresowane wypełnieniem luki po drużynie Ireneusza Nawrockiego.

przeczytaj cały artykuł


Andrzej TRybus

Jak się tak czyta wkoło Macieju o tej poniewieranej w ostatnim czasie Stali Rzeszòw , to powiem tak -
Dajcie chociaż człowiekowi godnie umrzeć, bo człowiek nawet będąc w stanie agonalnym jeszcze żyje , a Wy go krocie na żywca .
Poczekajmy na rezultat odwołania i jak nadal nie dostaną sąsiedzi licencji, bo to padnie, wtedy nabijajcie na pal Nawrockiego .
Ani klub Stali Rzeszòw , ani kibice tej drużyny nie są winni sytuacji w jakiej się znaleźli przez zbawcę .
Ci najwierniejsi bronią klubu jak tylko mogą, chociaż przekonują się coraz wyraźniej, że jest bliżej końca niż dalej i temu nie ma co się dziwić jak kibic jest wierny swojemu klubowi . Niektòrzy już posmakowali w przeszłości jak się czują kibice , gdy klub ma ciężką sytuację i obrywają z każdej strony i ich ukochany klub za nieudolność wodza . Nie jest to miłe , a wręcz przykre .
Jak się komuś nie podoba co napisałem to trudno - minusujcie, ale Stal Rzeszòw jeszcze oficjalnie nie upadła i puki to nie nastąpi to nie dzielmy skòry na niedźwiedziu, bo jeszcze żyje .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baranek

Ot mądrego i dobrze poczytać w tym całym ujadaniu jakie zrobili. Za mało jest ośrodków żużlowych w Polsce, żeby jakikolwiek z zawiści spisywać na straty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.