Wątek dotyczący artykułu

Zagraniczne media potwierdzają: Niko Mindegia w Orlenie Wiśle Płock

Wydaje się, że ogłoszenie transferu Niko Mindegi do Orlenu Wisły Płock to formalność. Francuskie i hiszpańskie media potwierdziły, że środkowy rozgrywający podpisał umowę z wicemistrzami Polski.

przeczytaj cały artykuł

kvc30

Gębala nie jest Kielcom potrzebny - nie muszą go wyciągać żeby osłabić Wislę bo Gębala Wisły nie wzmacnia. Do klasy Jureckiego Gębali brakuje nie tylko umiejętności ale przede wszystkim potencjału - nie ma dynamiki, przeglądu pola szybkości - to nie ta półka to prosty wyrobnik a nie wojownik i lider jak Jurecki. Tarabochia lub Moya - jeden z nich może zostać - który tu trzeba zdecydować - ani jeden ani drugi nie jest klasowym zawodnikiem dajacym wartość dodaną to raczej zmiennicy pierwszego ale tego "pierwszego" trzeba mieć - a wisła póki co go nie ma od dwu lat. Obradowić jest od początku porażką i im szybciej odejdzie tym lepiej szkoda pieniędzy na jego pensję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Tam jest może 2 zawodników, którzy mogliby w jakimś stopniu się przydać i są to Daszek oraz Lovro. Oni nie czują klimatu chodzi mi o takie sytuacje na linii Kielce-Płock, że tam nie przejdę, bo to rywal. Sytuacja z pewnym zawodnikiem, który robił sobie zdjecie z Talantem. To mam na myśli.
Daszek mógłby być następcą Janca, ale to tylko przykład. Mam nadzieję, że żaden do nas jednak nie trafi. Nie wierzę, żeby Bertus miał takie plany, wziął kogo miał wziąć wcześniej i chyba mu wystarczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.