Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek zdjęciem z Maciejem Stuhrem wywołał burzę na Twitterze. Prezes szybko odpowiedział kibicom

W poniedziałek na swoim profilu na Twitterze Zbigniew Boniek opublikował zdjęcie ze wspólnej kolacji z Maciejem Stuhrem. Nie wszystkim kibicom spodobała się ta fotografia. Prezes PZPN szybko i dosadnie odpowiedział na negatywne komentarze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Entliczek Pentliczek

Jaka europa powróci ? Dobrze się czujesz ? Polska jest w Europie od kilkunastu wieków. Masz manie jeszcze za czasów PRL że to co z zachodu to najlepsze, ale jak widać obecnie to za ciekawie tam nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Najstraszniejsze jest to, że on zaraz napisze, że: "Tak! Wolę już Białoruś od Niemiec i Francji, bo na Białorusi jest przynajmniej porządek i nie ma uchodźców".
---> Oto do czego zmierzamy z tą opcją polityczną u władzy i ich elektoratem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Cywilizacyjna europa ? Przepraszam ale naprawdę chcesz takiej europy w Polsce, gdzie ludzi ktorzy wychodzą na ulice aby wyrazic swoje niezadowolenie traktuje się niczym bydło na pastwisku ? Mam tu na mysli np Hiszpanie, Francje, Belgie czy też Niemcy. O takiej europie marzysz ? Zresztą co ja pisze, przecież do niedawna w Polsce bylo podobnie. Palowano ludzi, oblewano ich z armatek wodnych, strzelano do nich gumowymi kulami ! Takiej Polski Ci brakuje ? Jesli tak to pojedz do tych krajów ktore wymienilem, i tam będziesz miał wolność wypowiedzi, demokracje w/g standardów tej niby cywilizowanej europy.... droga wolna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
santa66

Zawsze możesz się wyprowadzić z tego zacofanego kraju, do tego nowoczesnego, tolerancyjnego. Tylko nie zapomnij się wypiac jakiemuś uchodźcy, żeby cię nie posadzili, że jesteś nietolerancyjny i zamykasz się na świat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Tom.

Rozwiązaniem jest nie jego ucieczka ze swojego własnego kraju, lecz edukacja takich zaściankowców jak Ty ;) Droga usłana kolcami, ale jedynie słuszna, bo trudno by pół Polski udało się na emigrację z powodu takich mądrali jak Ty :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
santa66

Rozwiązaniem jest edukacja takich zasciankowcow jak ja?:) to znaczy jakich, Konkretnie w jakich kwestiach chcesz mnie edukować? Z tą połowa Polski to cię nieźle poniosło:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tom.

powtarzanie w nieskończoność ogranego bełkotu o uchodźcach i wywalanie "tych którym się nie podoba nasza piękna ojczyzna" kwalifikuje Cię w zupełności do tej edukacji. Nie mówię, że to proste zadanie, o nie, wobec obecnej politiki edukacyjno-medialnej w kraju ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
santa66

Acha, to znaczy, że dla ciebie fakty związane z uchodzcami, które niektóre telewizje i media starały się ukryć, ale gdy już się nie dało, musiały coś pokazać, nazywasz bełkotem? Równie dobrze można powiedzieć, że uprawiasz polityczny bełkot, wmawiajac, że czegoś nie ma, a jest. Ja jestem zasciankowy, bo chcę aby moja nastoletnia córka wróciła bezpiecznie do domu i nie była napastowana lub coś gorszego, jak to ma często miejsce w tych "nowoczesnych" krajach. Ja też chcę spokojnie wyjść np do galerii na zakupy i nie obawiać się, że nie zostanę potraktowany nożem, bo jakiemuś uchodźcy wyda się, że źle na niego spojrzałem. U mnie w mieście jest teraz duży jarmark bożonarodzeniowy i chciałbym się skupić na zakupach lub oglądaniu, a nie myśleniu, czy jakiemuś przybyszowi nie wpadnie do głowy postrzelac sobie do ludzi lub wjechać w tłum jakąś ciężarówką. Tak, w tej kwestii jestem zasciankowy i takim pozostanę. Ty zapewne jesteś gorącym przeciwnikiem różnego rodzaju pomocy dla polskich dzieci, rodzin, bo to wg ciebie patologia, której się nie chce pracować, ale zapewne nie masz nic przeciwko, aby taką pomoc otrzymywali uchodźcy? W jakiej kwestii chciałbyś mnie jeszcze edukować?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Modafi

Szkoda czasu na takich ! Tylu ludzi ginie tylko dlatego, ze ktoś "mundry" uparł się aby do europy sciągać tych uchodzcow, a ten pisze o utartym bełkocie o uchodzcach. Brak słów......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Tom.

czasami się zastanawiam, co by Wam "prawym" bez tego straszaka pt "uchodźcy" zostało? No bo czymś trzeba ludzi dyscyplinować nieprawdaż?, a złych uchodźców to się jednak boją (choć nikt z tych naprawdę złych się do Polski nie pcha, bo za dobrze mają w Niemczech ;) Ale postraszyć ludzi można, nie? Polecam jednak mimo to ogrodzenie Polski drutem kolczastym i ścisłe kontrole po lasach, bo może jakiś śniady człowiek się jednak wybierze odebrać Wam 500+! :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ano bo to jest bełkot powtarzany w kółko. Że wśród uchodźców są mordercy i bandyci to wiadomo, nikt tego nie neguje. Ale tacy jak Ty opierają całą swoją "filozofię" na straszeniu bądź strachu przed uchodźcami. Według schematu: chcecie mieć we wsi meczet, to wybierajcie ich. A na córkę to tak czy owak uważaj, bo nawet bez uchodźców coś się jej może przydarzyć w drodze do domu od jakiegoś rodaka (oby nie!) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Modafi

Bełkot o uchodzcach powiadasz ? Ty sam jesteś jednym wielkim bełkotem. Wiesz co, ciekawe czy o tym " utartym bełkocie o uchodzcach" mowiono wczoraj w Strasburgu na kiermaszu bożonarodzeniowym kiedy ludzie uciekając w popłochu gdzie popadnie szukali schronienia przed tym idi**** ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
darek pe

Ale ja marze o tym, zeby Polska byla nowoczesnym i tolerancyjnym krajem, a z PiSem jest to niestety niemozliwe. Mam nadzieje, ze po nastepnych wyborach sytuacja sie troche zmieni i bedziemy szli znowu do przodu.

| Odpowiedz
blokuj
GMK36

A jak twój wygląda ''nowoczesny kraj'' ??
-Okrada Polaków na potęgę ?
Czy wspieranie,
gloryfikowanie bydlakow komunistycznych , SB itd ?
I plucie na swoj kraj , na Polske na arenie międzynarodowej ?
.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Tom.

Na razie nie widzę tych milionowych mas "zmaltretowanych" Hiszpan, Francuzów, Belgów i Niemców zalewających "złotowolnościową" Polskę, natomiast parę milionów Polaków wyemigrowało -chętnie - w ostatnich dziesięcioleciach tam. To jak z tym faktem sobie poradzisz? Na razie to wysyłasz następne paręnaście milionów "tych co im się nie podoba" za granicę ;) To jest to "złotowolnościowe" rozwiązanie problemów z krytykującymi dzisiejszą władzę ? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Modafi

Przeczytaj jeszcze raz ale dokladnie o czym ja pisze i co mam na mysli. Jesli dla takich jak Ty CYWILIZOWANA europa to taka, gdzie NOTORYCZNIE I NA PORZĄDKU DZIENNYM jest to, że leje się zwyklych obywateli czym i jak popadnie tylko za to, że mają czelnosc wyjsc na ulice by zamanifestować przeciwko podnoszeniom podatków i tym podobnych, to albo Ty nie wiesz o czym piszesz, albo co gorsza, nie chcesz tego widzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Tom.

jeśli pijesz do tego co się dzieje we Francji, gdzie palone są przez protestujących sklepy i auta, to bardzo słusznie, że dostają dla otrzeźwienia trochę wodą po łbach. Ciekaw jestem jak zachowywałyby się siły porządkowe w Polsce, gdyby tu demonstrujący przeciwko władzy zaczęli palić auta i demolować sklepy...ale tego nie robią. Jeśli nie widzisz tych różnic albo co gorsza nie chcesz ich widzieć, to Twój problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.