Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Mokros: Pokazałem, że warto na mnie stawiać

- Myślę, że wielu trenerom w Polsce pokazałem już swoją wartość i to, że warto na mnie postawić. Jestem zawodnikiem, który nigdy nie odpuszcza. To moja największa broń - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Jarosław Mokros, koszykarz Stelmetu Enei BC.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Przypomnę, że gdy przychodził Jovović to obiecywał waleczność i zapieprz. Wiemy jak w praktyce to wygląda. Tak się składa, że porywamy się na VTB a najwaleczniejszego z całym szacunkiem dla pozostałych zasuszamy. Nie wiem co się dzieje w polityce kadrowej i nie chcę zgadywać. Jak Mokry mówi: "Jestem zawodnikiem, który nigdy nie odpuszcza." to #ijatoszanuje. Chłop jest energetyczny i wart zaufania. Marnujemy cechy zawodnika których nam brakuje. Najśmieszniejsze jest to, że jest ulubieńcem publiki nie grając;] Jestem pewien, że spłaci zaufanie. Jak chłop ma grać dostając takie mikre minuty? Przypomnijmy sobie czego Ten zespół naprawdę potrzebuje. Jakie były powody zawalenia poprzedniego sezonu? Litości! Uczmy się i rozwiązujmy problemy a nie je twórzmy! Powodzenia Panie Jarku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.