Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Wielka S(z)koda. Znalazłem zgubioną fakturę prezesa Nawrockiego (felieton)

Jorgen Anton, szwedzki kibic, który wygrał samochód Skody na turnieju Speedway Diamond Cup, chyba może zapomnieć o tym, że kiedykolwiek zarejestruje wóz. Chyba, że sam przeleje resztę pieniędzy (5400 złotych) na konto salonu Inter Auto w Krasnem.

przeczytaj cały artykuł

Rossoneri92

I bardzo dobrze. Dla Stali Rzeszów to koniec żużla na ten czas. Nie wiem ile będziemy bez czarnego sportu w Rzeszowie. Ale wolę odczekać kilka lat na lepsze jutro, niż mieć człowieka bez sumienia i kłamcę. Lepiej jak kiedyś przejmie to osoba odpowiedzialna, tacy ludzie jak w Krośnie jak by kiedyś to przejęli to będzie jakieś światło w Rzeszowskim żużlu. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WilQu

Bardzo wam współczuję bo żaden kibic na to nie zasługuję by jego klub był prowadzony w obłudach, kłamstwach i pustych obietnicach. Mam nadzieję że finał tego wszystkiego będzie choć w jakiś stopniu pozytywny. Wszystko wszystkim, ale myślę że tak jak i ja tak i większość naszych kibiców z miłą chęcią ugości was na naszym stadionie byśmy razem mogli ekscytować się naszą ukochaną dyscypliną. Dlatego zapraszamy na Legionów w 2019, razem budujmy lepszy żużel! Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rossoneri92

Dziękuję za zaproszenie, jak mi tylko na to czas pozwoli to kiedyś na jakiś mecz się do was wybiorę, bo niedziela bez żużla dla mnie jest zmarnowana. Kocham ten sport i nie mogę się pogodzić z tym co się stało, ale nie wpłyniemy na to. Jak to Pan Krzysztof Cugowski śpiewał "a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój" i mam nadzieję że te światło i spokój kiedyś na Rzeszowski klub zaglądnie. Życzę wam udanego sezonu i pnijcie się do tej Ekstraligi chłopaki. Szczere powodzenia wam życzę. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Ginger PGE

Finał będzie taki, że Rzeszów dostanie licencje i w lidze pojedzie. Nawet jesli to prawda wszystko o Nawrockim, to jeszcze nigdy nie widziałem takiej nagonki na klub. Czyli jeśli Stal pojedzie to na mecz nie przyjdziesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Rossoneri92

Oczywiście że pójdę, zawsze chodziłem nawet jak spadaliśmy do drugiej ligi i było wiadomo że Łabudzki zadłużył klub, bo jestem wiernym kibicem i w mały sposób ale chcę pomóc. Nieważne że świadomość będzie inna, ale niech przynajmniej z biletów opłaci tych ludzi którzy walczą na torze. Nie będę chodził dla Nawrockiego ale swojego klubu Stali Rzeszów. Znasz to: My kibice Stali my niebiesko biali... Klub i tradycję ma się w sercu, nie zależnie od prezesa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
WilQu

Przykład prawdziwego kibica, oby wszyscy wyznawali takie zasady. Czapki z głów kolego, wszystkiego najlepszego Ci życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Ginger PGE

Tylko gdyby nie ten Nawrocki to klubu już by od roku nie było i nie mów mi, ze ktoś by się na pewno znalazł i reaktywował klub w II lidze, bo nikt by się nie znalazł, tak jak po Półtorak też wszyscy mówili, ile to firm się znajdzie. Nikt się nie znalazł i nikt się nie znajdzie, a na żuzel będziesz grzał 70 km do Krosna, tego chcesz?
A jeśli nawet ktoś za pare lat reaktywuje klub w II lidze, to tylko po to żeby był i pałetał się po II lidze, a chyba nie o to chodzi. Łatwo jest powiedzieć niech klub upadnie. Tylko kto to potem reaktywuje i kiedy???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
krynston

I tu pokazałeś jakim jesteś kibicem. Nie chodzi o to, żeby się pałętać po drugiej lidze- to lepiej w ogóle żużla nie mieć? Jak po roku przerwy długi się skasują to na bank ktoś zajmie się klubem. Z długami chętnych brak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ginger PGE

Człowieku, to oznacza upadek klubu. Nikt się nie znajdzie. Juz to od odejścia Pani Półtorak słyszałem ile to firm przyjdzie. Żadna większa firma nawet się nie zainteresowała i żużla w Rzeszowie nie będzie i teraz!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Rossoneri92

Ja myślę i już kilkakrotnie pisałem o stowarzyszeniu kibiców. Nie chce mi się wierzyć że nie ma wśród na kibiców tych prawdziwych Rzeszowskich kilku co mają własne firmy. Połączyć kilku takich kibiców dodatkowo nas zwykłych pracujących ludzi, i to by miało ręce i nogi. Bo komu ma zależeć na dobru Rzeszowskiego żużla jak nie nam kibicom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ginger PGE

Daj spokój, to utopia i bez szans na zrealizowanie. Sory, ale ja w to nie wierzę, wiele takich opowieści już słyszałem. Ty widziałeś żeby choć jeden kibic podszedł pod bramę stadionu teraz o protestował przeciw działaniom prezesa klubu i osmieszaniu klubu, bo ja nie.

| Odpowiedz
blokuj
Rossoneri92

Nie wiem do kogo by tam mieli iść jak tam nikogo nie ma hehe Nawrocki to nawet nie wiem kiedy w Rzeszowie ostatni raz był, chyba na DC. Generalnie to już do załatwienia jest w mniejszym gronie tym Rzeszowskim.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

A może jest różnica między podjęciem tematu z zerowym kontem po roku przerwy a przejęciem po kimś i spłaceniem długów poprzednika?

| Odpowiedz
blokuj
Rossoneri92

Słuchaj kolego jeśli mogę Cię tak nazwać. Chodzi o zasady. Wolał bym po Łabudzkim upadłość klubu z milionem długu, niż wlanie w nasze kibicowskie serca żmudnej nadziei. Potem jest jeszcze większa gorycz. Powiem szczerze że byłem bardziej przygotowany na upadłość po Łabudzkim niż teraz po Nawrockim, gdzie dał nam dużą nadzieję, a tu klapa, zmieszał nasz ośrodek żużlowy z błotem jeszcze gorzej niż było za czasów poprzednich prezesów. Nie taki żużel chciałem widzieć w Rzeszowie, a żużel w którym zawodnicy walczący na torze o punkty i o życie, którzy mają pasję do tego, i przede wszystkim za te poświęcenia i walkę mają płacone. Jesteś kibicem z krwi i kości to powinieneś zrozumieć co czuję i o czym piszę, i co mam na myśli. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Ginger PGE

Jeżeli Ty jesteś kibicem z krwi i kości to niestety ale trzeba jeszcze dać jedną szansę Nawrockiemu, żeby to wszystko naprawił i jeszcze vym go nie skreślał, bo do końca walczy o licencję. Jest szansa na odwołanie do 13 grudnia, jest. To wstrzymaj się do piątku jeszcze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Rossoneri92

Słuchaj, ja mam po prostu dość wylewania syfu na mój klub. A najbardziej gorycz mam z powodu śp. Tomka. Jakim sku..ynem trzeba być żeby tak potraktować po takiej tragedii jaka się wydarzyła jego rodzinę, nie wyrównując im tego co zarobił. U mnie jest skreślony ten człowiek. Czy walczy o licencję, nie wiemy tego tak na prawdę, pisać sobie może. Ja niestety nie mam żadnego zaufania do tego Pana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
kmz lw

Na 'pana' trzeba mieć wygląd i pieniądze. Jak widać pierwszego diamentowy nie ma, z drugim też raczej cienko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
WilQu

Czy to ważne w jakiej lidze startuję klub? Ja całe swoje kibicowskie życie czekam na jakiekolwiek sukcesy mojego klubu i oprócz awansu do 1 ligi, dobre kilkanaście lat temu, niczym więcej pochwalić się nie mogę. Ale wiesz co, to dla mnie kompletnie nie jest ważne i wiem że dla masy ludzi w Krośnie również, frekwencja na najważniejszych meczach, zawsze to pokazywała. Dla nas liczy się sam sport i emocję, nawet na tym najniższym poziomie który ciągle reprezentowaliśmy. Jednak mimo tego wszystkiego, mimo nie raz najmniejszego budżetu z wszystkich Polskich klubów żużlowych, wiele razy byłem dumny z tego że to mój klub. Godnie go reprezentuję, w domu czy kiedy jestem na wyjeździe. Zawsze mam na sobie koszulkę z logiem Krosna i nie wstydzę się tego bo to mój klub który na zawsze będzie w sercu, nieważne gdzie będę i na jakim stadionie przyjdzie mi kibicować. Mimo wszystko teraz nastają lepsze czasy, mam nadzieję oczywiście. Kiedyś przecież, jak jeszcze byłem młodym gówniarzem, marzyłem sobie by jednak coś większego nastało w Krośnie, chciałem dożyć tego dnia i kto by się tego spodziewał że przyjdzie mi to tak szybko. Szybko jak szybko, bo kilkanaście lat to jednak trochę jest ale warto, warto było czekać. Tylko do tego trzeba mieć pewne wartości w sercu i przede wszystkim, kochać to, bo dla takich jak ja, to już coś więcej niż tylko sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (23|0)
blokuj
Rossoneri92

Dokładnie jak piszesz. Nie ważne ile lat i w jakich ligach się borykasz. Najważniejsze żeby się kasa dla zawodników zgadzała i wszystko grało. Nawet mógłbym oglądać przez kilka lat Stal w drugiej lidze, ale czystą Stal bez zadłużeń i z małym budżetem, ale oglądać. U was przyszło lepsze jutro, Lublin borykał się latami, dziś Lublin po 24 latach mamy w Ekstralidze. I szacunek dla takich ośrodków i kibiców za czas którzy poświęcili latami na to aby dziś być na szczycie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Cezariusz

Muszę przyznać, że w Krośnie jest to czego nie ma w wielu żużlowych miastach, a mianowicie skromność połączona z autentyczną radością z tego pięknego sportu. Serce się raduje, że i dla Krosna idą lepsze czasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Anty Asfalt

Trzeba w końcu otworzyć szeroko oczy i przyjąć do wiadomości że ten Pan wpakował Stal na mine. Szkoda klubu bo może i rok temu były długi ale to co teraz sie dzieje to jest prawdziwy armagedon

| Odpowiedz
blokuj
obserwator SE

To proste. Wystarczy tylko nieco ruszyć banią. Nagonka jest i się należy. Tylko, że nie jest to nagonka na klub, a na konkretnego kolesia. A dlaczego? Bo chyba jeszcze na w żużlu nie było tak debilnego właściciela/prezesa klubu. Gdybyś należał do zacnego grona jego wierzycieli, to inaczej byś śpiewał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
fabioGKM

Wiele osób nadal tego nie rozumie o kim Ty, Ja i inni mówimy.
Zamiast skupić się na tym, przez którego wizerunek ich klubu jest deptany dziesięć razy dziennie to ślepo go bronią.
Przypadek tego gościa jest generalnie nie do ogarnięcia!
Rzeczywiście historia nie zna chyba podobnego dzbana i lawiranta!
Gość złamał wszystkie bariery...
Ściga go za kilka patyków salon Skody, Falubaz też bo czeka na "drobne" za wypożyczenie juniora, gość od kevlarów, nie zapłacił zawodnikom nic więcej ponad drobne wynikające z regulaminu finansowego II ligi (chorego zresztą jak każdy inny), zawodnicy z Diamond CUP za dojazdy i ciul jeszcze wie kto i za co, a koleś rozdaje diamenty...
Wydaje mi się, że z tymi diamentami też może być ciekawie pewnego dnia jak w końcu jeden z trzech zostanie wysłany na ekspertyzę bo wszystko co mówi i robi ten człowiek mija się z prawdą!
I wskazuje na to, że gość "zainwestował" w żużel rzeszowski tyle ile zebrał z biletów, czyli NIC!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
k 53 GKM

Kompletna odpowiedz,,,jeszcze majacym nadzieje,,.Fabian Wiesz ze ja ,,miloscia ,,nie grzesze do Kibicow Rzeszowa z wiadomych wzgledow...Jak Oni Nam/mnie,,taka ,,odpowiedz..W sumie to dziwie sie Im..Jest KAWA NA LAWE...Ze wszystkich juz teraz zrodel ,,,spadaja pociski,,na pseudo prezesa Nawrockiego..A polowa Kibicow Rzeszowa dalej temu KLAMCY wierzy..Zostawiam to Ich ,,,wierze,,.Ale kibicowsko ,naprawde jest Mi Ich ZAL..Szrzerze Im wspolczuje takiego ,,,,dewianta zuzlowego,,,.PZDR,,Szkoda ze wiekszosc Kibicow Stali tego nie rozumie i ,,walczy ,,w obronie tego ,,,PRZEKRETA...Ich w koncu PREZESA...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
k 53 GKM

Jest ok Panie Redaktorze Ostafinski.......Wyzywaja,ublizaja ,odzegnuja sie od czytania panskich artykulow tutaj...a ,,,,,,,ODPISUJA,,,,No to czytali czy nie,,,,,hahahaha....W zyciu bym tak nie pisal....::::::))))))),,,ale polemizuja,,,::)))).ma Pan jak sie okazuje po ,,,zawierusze,,dobre zrodla ....Ale tego OPONECI w zyciu nie przyznaja,,,:::::)))))))),,,Panu.:::::::::))))))))))_)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
karol3414

Też jestem ciekaw sprawy z diamentami, choć skoro mają certyfikaty to ktoś się pod nimi musiał podpisać i zapewne nie Nawrocki. Jednak wiedząc, że Nawrocki posunął się do przekazania fałszywego potwierdzenia przelewu, to może i odważył się na taki numer. Generalnie jego dotychczasowe poczynania pokazują, że raczej nie liczy się z konsekwencjami swoich posunięć więc wszystko jest u niego możliwe. A ja od początku mówiłem że koleś przypomina Wodniczaka nie wiedziałem tylko że go przebije.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rossoneri92

Nie byłem dawno w Lublinie, nawet nie pamiętam w którym roku byłem ostatni raz. Ciężko u mnie z czasem, tylko niedziela wchodzi w grę, ale to też tak że powiem, nie rozdwoję się hehe Tu Krosno, Tarnów i jeszcze do was hehe. Podejrzewam że chociaż raz zaglądnę do ośrodka w Krośnie i Tarnowie na jakiś meczyk, do Lublina ciężko mi powiedzieć. Czas pokaże. Ale jedno wiem, zapach etanolu to coś pięknego, i jakaś niedziela z żużlem na żywo nie tym w telewizji musi być jak Stali zabraknie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Cezariusz

Gdybyś miał czas wjeżdżaj do Lublina! Łyk Perełki, Panorama Starego Miasta i choć na chwilę zapomnisz o cyrku Nawrockiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.