Wątek dotyczący artykułu

Asseco Resovia - Chemik: dreszczowiec w hali Podpromie. Rzeszowianie wygrali przed własną publicznością

Pierwsze, plusligowe zwycięstwo Asseco Resovii przed własną publicznością. Podopieczni George’a Cretu w pięciu setach rozprawili się z Chemikiem Bydgoszcz, zaś najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Bartłomiej Lemański.

przeczytaj cały artykuł

Tak myślę.

Panie Prezesie Ignaczak,pogonić to całe mocno przepłacane gwiazdeczki Kowalowe.Pierwszy ruch już Pan wykonał to KOZUB,brawo.Skoro DE GIORGI potrafił rozwiązać kontrakt,to i ASSECO może.Schulz z Miką przyjechali do Rzeszowa jak do sanatorium.Podpisali kontrakty życia i mają wszystko gdzieś!Dość tego,jak im się nie chce grać to obniżyć kontrakty,bo nie wywiązują się ze swych obowiązków i posadzić na ławie,a po sezonie paszoł won!!!ileż można czekać aż zaczną grać!!??Po całej Polsce błąkają się SWOJAKI- Peszko,Ziobrowski,Filip i wielu innych,którzy dadzą się za ASSECO RESOVIE posiekać.Dać im Heynena,wzmocnić skład dwoma gwiazdami i zaczniemy w końcu grać,a nie odwalać pańszczyznę na którą nie da się patrzyć,a co za tym idzie i płacić!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ahmed Pol

koncepcja może i dobra ale tak łatwo to nie będzie większość tych "gwiazdeczek" w tym Mika, Schulz i Shoji kowal kontraktował na 2 lata zerwanie kontraktu równa się wypłacenia odszkodowań a taki Mika ma kontrakt wyższy nawet od Kurka (1,5 mln /sezon) oj coś mi się wydaje ,że duch kowala jeszcze trochę pokrąży nad Rzeszowem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tak myślę.

.....a ja nie piszę,żeby zrywać kontakt,odstawić na boczny tor,to sami będą prosić,żeby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.Zresztą kontrakty siatkarskie to często świstek papieru.Kto ich zatrudni po półtorarocznym siedzeniu na trybunach?Zgodzą się brać pieniądze i siedzieć na trybunach i zmarnować sobie resztę kariery sportowej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.