Wątek dotyczący artykułu

Szczyt bezczelności prezesa Stali. Proponował wdowie po Jędrzejaku podpisanie weksla in blanco

Ireneusz Nawrocki, prezes i właściciel Stali Rzeszów, dotarł wreszcie do wdowy po Tomaszu Jędrzejaku. Nie miał jednak dla niej zaległych pieniędzy. Zaproponował jedynie wystawienie weksla in blanco. Oferta została odrzucona.

przeczytaj cały artykuł

CKM_

Tak to jest, gdy za ryzykowne biznesy wymagające odpowiedniej wiedzy, bierze się człowiek takiej wiedzy nie posiadający. Teraz już leci domino i z każdym kolejnym klockiem nabiera rozmachu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WŁÓKNIARZfan

Pamiętając czasy Sukiennika w Częstochowie, kibice Włókniarza na temat Rzeszowa powinni się nie wypowiadać. Taka moja rada, bo smród po Sukienniku ciągnie się za naszym klubem do dnia dzisiejszego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lunch

Słusznie prawisz. Z drugiej strony przedmówca sugerował, że Nawrocki nie wie, co robi. A Sukiennik doskonale wiedział, co robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Le Petit Prince

o temacie Sukiennika nie masz prawa się wypowiadać , przynajmniej nie w kontekście Nawrockiego . Artur wypłacał zawodnikom " rolady" gotówki 15 minut po meczu czego sam byłem świadkiem . Być może potraktował klub jako pralnię , ale wyłożył grube miliony zanim się powalił . Diamentowy to zwykły krętacz nie dorastający Sukiennikowi do pięt !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ktoś tam 39

Rowa cwelu to najwyższy czas abyś se wymył.Pamiętasz czasy jak ten "RÓW" was tłukł jak chciał? Pewnie nie bo żużel znasz od 5-ciu lat więc nie pierd.......l.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
arthoo

Ale zdecydowana większość Polaków ma dzięki temu w domu ciepło i jasno :) Dla informacji klub założono w 1932, nazwa ROW od 1964. Ale najbardziej śmieszy mnie stwierdzenie, że to komunistyczny wynalazek - i pisze to kibic klubu z milicyjnymi korzeniami hahaha.

| Odpowiedz
blokuj
PoloniaWielka

Nie kompromituj się. Polonia wkrótce będzie obchodzić setkę. I największe sukcesy to nie komuna. ROW to komuna, bo poza nią sukcesów brak. A my źródła milicyjne? Doczytaj. W 1920, milicji jeszcze nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
arthoo

Właśnie dlatego podałem daty - ROW-owi do setki daleko, a tak napisałeś. Czy się mylę, że w latach 1957-1990 byliście klubem resortu spraw wewnętrznych (początku nie pamiętam, ale końcówkę znam z autopsji bo mój numer pesel zaczyna się od 65..) mając w nazwie milicyjny??? Na koniec jeszcze sparafrazuję cytat Kaczyńskiego choć to nie moja opcja polityczna, ale w tym miejscu doskonale się nadaje: My stoimy po tej stronie gdzie stali górnicy, a Wy gdzie stało ZOMO.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Polski Sport

Mozliwe, zawodnikow traktowal dobrze ( ufam Twojej wersji) ale myslisz , ze pralnia to Co to jest? Skad pochodza pieniadze? Z czyjejs krzywdy. Tak jakby Stalin fundnal cis komus to by oznaczalo, ze Jozek byl dobry gosc.

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

Pełna zgoda , pieniądze z wajchy to pieniądze z wajchy , zawsze ktoś będzie poszkodowany , w tym momencie było to państwo czyli pośrednio my . Ale gdybyśmy dzisiaj na miejscu Nawrockiego mieli Sukiennika to w 100% nie byłoby tematu ŚP Jędrzejaka . Gangsterzy mają honor w przeciwieństwie do drobnych geszefciarzy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hmm

cały Rzeszów modli się do św Antoniego ......
"Modlitwa o otrzymanie zgubionych i skradzionych rzeczy
Święty Antoni! Wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc patronem rzeczy zgubionych i skradzionych. Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zgubionej, której bezskutecznie szukam. "

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

Z tego Co wiem wchodzi duza firma w sponsoring, ma dac około 3 baniek, do tego miasto z tego Co slyszalem daje na 2019 banke, Irek wycofuje sie z roli fronciarza, mimo, ze jest glownym udzialowcem, ale to wszystko na wiosne, dlatego Irkowi zalezy na czasie bo w kwietniu bedzie u Nas San Francisco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Le Petit Prince

No to pozostaje tylko się cieszyć . Potwierdza się to, że potrzebny jest wstrząs żeby coś ruszyło . U nas po Mopa nie zostało nic poza spaloną ziemią, ale przyszedł Mrozek i ruszyliśmy z miejsca . Mam szczerą nadzieję , że u Was będzie tak samo . Powodzenia życzę Wam z całego serca , dacie radę !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Sellex

Każdy pierze na ile może;)...W jasnogorskim przypadku pranie było konkretne bo naftowe.Irek ma rozmach marginalny jak lokalny dystrybutor garnków,a fantazję megamedialną!...Ktoś kiedyś powiedział że jak kraść to miliony...Widać Ireneusz ukradł tylko stówe:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
CKM_

Wręcz przeciwnie, kibice Włókniarza wiedzą doskonale jak to jest mieć mitomana i jak najbardziej mogą wypowiadać się na temat podobnego koleżki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.