Wątek dotyczący artykułu

Koncert Polskiego Cukru Toruń w starciu z GTK Gliwice. Michael Umeh zaczyna robić różnicę

Polski Cukier Toruń bez większych problemów pokonał GTK Gliwice. Twarde Pierniki wygrały 113:98 grając efektywnie i zabójczo skutecznie. Podopieczni Dejana Mihevca trafili m.in. 14 razy za trzy punkty.

przeczytaj cały artykuł

Asfodel

Spodziewałem się ofensywnego meczu, ale rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Szacun wielki dla GTK, że po tym nokdaunie w 3 kwarcie walczyli niemal do ostatniej sekundy. Pierniki urządziły sobie festiwal strzelecki i dla dobra widowiska fajnie, że zluzowały obronę, bo by się to rzezią niewiniątek skończyło. Cieszy kolejny dobry mecz nowego egzekutora, tego nam było trzeba. Powodzenia Gliwice w walce o PO, zasługujecie na nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Levybart

No do Play-Off to kolejka drużyn bardzo długa na razie. Ciekawy mecz zapowiada się w Sobotę. Strzelnica będzie na bank :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.