Wątek dotyczący artykułu

Odmowa licencji dla Stali Rzeszów. Długi w ZUS, Skarbówce i wobec zawodników

Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon 2019. Właściciel i prezes klubu Ireneusz Nawrocki do ostatnich chwil walczył, dosyłał dokumenty, ale nie przekonał prezydium PZM. Od tej decyzji nie ma odwołania. Licencję zwykłą otrzymał za to Orzeł Łódź.

przeczytaj cały artykuł

ksolar

Jakbyscie byli fair to bym sie nawet nie odzywal.Zacznijcie od siebie,a potem nazywajcie innych trollami.Kolejny co chodzi na stadion od 2017?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

a cosz ci złego te koziołki motorkowe zrobiły i dodam jeszcze sze na żużel czarny hodzem ot 2017 i czy to znaczy sze jakiś gorszy jestem alibo hendikape ... wedłuk twej oceny
ps. a ciebiem @ksolar mam na liście co mnie zablokowali wienc siem określ - thusz jesteś czy sprostasz w rozmowie z pośrednim pszetszkolakiem - muchomorkiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.