Wątek dotyczący artykułu

Odmowa licencji dla Stali Rzeszów. Długi w ZUS, Skarbówce i wobec zawodników

Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon 2019. Właściciel i prezes klubu Ireneusz Nawrocki do ostatnich chwil walczył, dosyłał dokumenty, ale nie przekonał prezydium PZM. Od tej decyzji nie ma odwołania. Licencję zwykłą otrzymał za to Orzeł Łódź.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Xing Zao Chan

Sam jesteś panienka. Zamiast stać z taczką dla Diamenta pod siedzibą klubu i napier...ć kamieniami w okna to siedzisz jak ciotek przed monitorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

Co to jest taczka inteligencie? Nie mam 15 lat żeby stać pod klubem, mam swoje życie. Przed monitorem też nie siedzę, mam telefon. Ty zamiast zajać się swoim klubem, siedzisz pod artykułami o Stali. Kamieniami mam rzucać w okna? Ja jestem z klubem na dobre i na złe kibicu sukcesu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AndrzejWyścigówka

Jakbyś był z klubem na dobre i na złe to nie siedziałbyś z resztą "kibiców" Stali w telefonach i klepali po internecie tylko zamiast być biernym to byście ruszyli dupska aby ten klub ratować, a tak to jesteś właśnie zwykłym kibicem sukcesu który czeka na gotowe zamiast zebrać grupkę i przejść się chociażby do prezydenta aby porozmawiać na temat klubu i co miasto ma do powiedzenia na ten temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.