Wątek dotyczący artykułu

Odmowa licencji dla Stali Rzeszów. Długi w ZUS, Skarbówce i wobec zawodników

Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon 2019. Właściciel i prezes klubu Ireneusz Nawrocki do ostatnich chwil walczył, dosyłał dokumenty, ale nie przekonał prezydium PZM. Od tej decyzji nie ma odwołania. Licencję zwykłą otrzymał za to Orzeł Łódź.

przeczytaj cały artykuł

ZKS PDG

Mieć 13 mln i żadnego klasowego zawodnika, to tylko możliwe na Białorusi. Wróciłeś już z lotniska z trenerem Kuciapą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мurgrabia

Nie rób już wiekszego posmiewiska z siebie i stali bo już się nie da. Artykuł jest o waszym klubiku i trzymajmy się tematu hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

Ty piszesz o moim, a ja o twoim. Pośmiewisko będzie z was, bo nie wygracie nic w tej lidze. Już jest pośmiewisko, że z budżetem powyżej 10 mln jedziecie odrzutami z 1 ligi. Hahaha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
4U

Człowieku cos Ty się uwzial ja tem biedny Lublin? Bo nie poszli droga Stali, Rzeszy z przed kilku lat czy mojego Startu i nie nakupywali drogiego szrotu by potek ogłosić bankructwo? Ktoś musi być pierwszy a ktoś ostatni. Szacunek dla Lublina że nie przebijal na siłę zawodników, a nawet jak spadną (osobiście nie wiem jak ale czuję że się utrzymają) to klub dalej będzie istnial bez długów i na 99 walczyl o powtorny awans, kto wie czy nie tym samym składem. Poza tym uważam że zawodnikom, którzy awansowali należy się szansa w elidze. Gdyby moi kiedyś awansowali mam nadzieję że też będzie jedno maks dwa wzmocnienia a każdy zawodnik, który będzie chciał spróbować sil w elidze, taką szanse otrzyma. O sukcesie za wszelką cene myślałem tylko jako dzieciak, teraz drużyna to coś więcej jak same zwycięstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
4U

Nie po Stali tylko po Nawrockim i ma do tego prawo. Jakby ludzie od razu widzieli w nim przekreta tak jak np ja to Stal może by dalej istniała. On wykonał po prostu swój plan. Teraz klub nie jedzie w lidze i wisi mu 2 mln. Ciekawe jaki ma pomysł by to ściągnąć, bo plan jakiś ma na pewno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
iverson75

Ciesz sie kozi synu,ciesz...ale pamietaj ,jak twój cacy,extra poukladany motór pierd..lnie z wielkim hukiem-my kibice Stali wszystko ci przypomnimy w odpowiedni sposób.Jak bedziecie zbierać wpierd.o.lll za wpierdo.lll.em ,tez ci sie przypomnimy,lubelska łajzo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
marcos

Analfabeto podstawówkę ukończ lub jej poziom bo potrzebny lłumacz
Jesteś na poziomie tego marnego prezesa Stali niestety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Nίghtmare

mnie to jedno wszystko hoć jeden rywal wyskoczył z ligi 1 i dla naszego wielkiego sks start gnizno szansa siem szykuje alec tak patszem co ty piszesz i siem nadziwić nie mogem boć idonc tfoim tokiem bezrozumności to rzeszufek ukaraina ... ksionszke jakomś o historyji poczytaj snopku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.