Wątek dotyczący artykułu

Byliśmy saneczkarską potęgą. Dziś dyscyplina jest w rozsypce i żyje dzięki zawodnikom

Na początku drugiej połowy XX wieku polscy saneczkarze należeli do światowej czołówki, a w naszym kraju odbywały się nawet mistrzostwa świata. Dziś dyscyplina jest w rozsypce, brakuje pieniędzy i infrastruktury.

przeczytaj cały artykuł


Mateusz Gudowski

Czemu A.Laszczak i D.Waniczek nie startują? Jeśli mieli sukcesy to chyba powinno zacząć się inwestować w naturalne. Słyszałem ze to przez rodzinę J. nie jeżdżą. Z tego co widać i można wyczytać, to od kiedy oni nie jeżdżą to skład co chwile się zmienia jest tylko 2/3 zawodników którzy zaczynają dobrze jeździć. A tak to biorą chyba byle kogo, znaleźli sobie maszynkę do pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ICESPORTFAN

Szkoda gadać jeździ byle kto żeby trenerzy mieli pracę, widać po listach startowych i samych zawodnikach bo rezygnują. Z tego co czytałem dwójka nie dostala finansowania na sezon i trenerka Pani trener M J ich nie chciała wziąć, bo mieli jechać tylko juniorzy, i seniorzy nie startują po czym się okazało że Dla jej syna Adama znalazło się miejsce żeby wystartował i dla jeszcze jednej seniorki z Gołdapi. Masakra Ktoś na tym dobrze zarabia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.