Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Galewski. Szlaką pisane: Wyrzucenie Stali Rzeszów to dobra zmiana (felieton)

Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na sezon 2019 i wyleciała z pierwszej ligi. To bardzo dobra wiadomość. Wcale nie chodzi o to, że źle życzę rzeszowianom. Smutny finał tej historii jest nadzieją, że w polskim żużlu idzie lepsze.

przeczytaj cały artykuł

darksham

hahaha i bardzo dobrze !!! jak frajerstwo z rzeszowa wziela sobie takiego irka za prezesa co roz**** caly zuzel wam to do kogo macie pretensje :) !!! sami sobie jestescie winni w rzeszowie i nikt za wami nie bedzie plakac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemasss

Ktoś zapomniał jak wierzył w swojego cudotworce ? Myślę że nie wszyscy zawodnicy z tamtego okresu zostali spłaceni A więc zamilcz

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Anek

Sadze ze akurat my się nie powinnismy na ten temat wypowiadać.... powiedz mi jaka w tym wina kibiców ze nawrocki ma problemy z płaceniem faktur tak samo jaki ty czy ja miałeś wpływ na opłacanie faktur przez pana niech mu ziemia lekka będzie Sukiennika ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.