Wątek dotyczący artykułu

Umowa sprzedaży Wisły Kraków weszła w życie. Piłkarska spółka wciąż jednak może nie zmienić właściciela

Towarzystwo Sportowe "Wisła" poinformowało, że nie jest już właścicielem prowadzącej piłkarską sekcję Wisły SA. By jednak Vanna Ly i Mats Hartling przejęli klub, muszą przeleć na jego konto 12 mln zł.

przeczytaj cały artykuł

Utarłem Pół Kilo Chrzanu

Bzdura. Dziś mniej ludzi wyjeżdża, sporo wraca i dodatkowo pracują imigranci. Możesz zaprzeczać faktom ale co by nie mówić ale chrześcijańscy Ukraińcy w Polsce pracują, a islamskie nieroby w Niemczech i Francji obciążają budżet. Mieszkam w Zielonej Górze i widzę, że Ukry pracują na TIRach czy np. w fabryce Rockwool w Cigacicach napieprzają po 16h dziennie robiąc "oczystkę" (najgorszy syf). Muzułmanie w Niemczech nie robią nic poza biciem i atakowaniem Europejczyków bo im się nasza kultura nie podoba... Co do prawa powinni je zmienić i jak ktoś chce dłużej tyrać to powinien mieć na to zgodę. W ten sposób ty mógłbyś się zgłosić, że chcesz tyrać do 90-tki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TS77

Kto ci debilu naopowiadał takich bzdur, że muzułmanie w Niemczech nie robią nic poza biciem i atakowaniem Europejczyków? :) I Ty jeszcze mieszkasz w ZG i piszesz takie bzdury? Jak można mieć tak wyprany łeb mieszkając 60km od granicy? Rusz tyłek te 60 km i zobacz czy muzułmanie w Niemczech nie mają nic innego do roboty tylko bicie i atakowanie Europejczyków. Ale ty głupi jesteś :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TS77

Po co mi piszesz, że mieszkałeś w UK? Przecież pisałeś bzdety, że muzułmanie w Niemczech nie robią nic poza biciem i atakowaniem Europejczyków. Serio trzeba być konkretnym debilem, żeby takie rzeczy pisać. Gdyby muzułmanie w Niemczech nie robili nic poza biciem i atakowaniem Europejczyków to tam by była wojna na każdej ulicy. A jak nie masz zielonego pojęcia to nie komentuj. Proponuję abyś najpierw poznał, a później pisał swoje fantazje. A jak już mieszkałeś w tej UK to Ciebie przez te 10 lat bili i atakowali ? :D Tak jak proponowałem, rusz tyłek, poznaj jak wygląda życie, później pisz.

| Odpowiedz
blokuj
Utarłem Pół Kilo Chrzanu

Tak tak Emigrancie. Co tu dużo o Niemiaszkach pisać ,,,, przecież tam faszyści i antysemici robią pochody jak KODeraści w Polsce, a u nas TVN robi manipulacje o rzekomych obchodach urodzin Hitlera w lesie i już afera... i jakoś najebany Juncker nic z tym nie robi :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
TS77

Znowu robisz z siebie debila? Nie jestem emigrantem. Co to za brednie o urodzinach Hitlera? Kolejny debilizm w twoi wykonaniu? Po co mi piszesz debilu o jakichś koderastach, TVN i Junkerach? Szkoda czasu na ciebie debilu :)

| Odpowiedz
blokuj
Neros

nie no robią poza tym jeszcze bardzo wiele. Gwałcą kobiety, mordują i dokonują wszelkiego rodzaju przestępstw. Ci, którzy mają jakieś sklepy czy bary z gastronomią to tysięczny ułamek z nich, który zajmuje się czymś legalnym a to i tak nie przeszkadza im w przestępczości. Nie gadaj do typa o wypranym łbie, bo to ty go posiadasz wraz z typową dla takich jak ty hipokryzją. Jedź z nimi zamieszkaj pod jednym dachem, albo zaproś do siebie skoro tak zakłamujesz rzeczywistość.

| Odpowiedz
blokuj
TS77

Jak na razie to propaganda konkretnie zgwałciła Twój mózg. Skąd wy bierzecie te brednie? Pojedź, poznaj, to nie będzie pisał bredni, że tysięczny ułamek pracuje. Ten drugi mieszkał 10 lat w UK, obecnie mieszka 60 km od granicy z Niemcami, a pisze, że atakują i biją na każdym kroku. No debil. Skąd ty masz te dane że pracuje tysięczny ułamek? kto ci tak wyprał mózg? Po jaką cholerę mam zamieszkać z muzułmaninem? :D Wystarczy, że bywam i oceniam to co widzę i pisanie, że nie robią nic innego oprócz bicia i atakowania to czysty debilizm. Tak samo trzeba być debilem, aby pisać że tysięczny ułamek pracuje. Rusz dupę, to zobaczysz ilu pracuje i przestaniesz pisać bzdury, które znasz tylko z internetu :)

| Odpowiedz
blokuj
Neros

nie mam zamiaru się z Tobą licytować internetowy psie. Wystarczy, że mieszkałem w Niemczech 4 lata a nadal bywam bardzo często, więc biorąc pod uwagę nas dwóch w dupie byłes i g..no widziałeś. Zazwyczaj nie dyskutuje z takimi zakłamanymi produktami mainstreamu bo powinniscie byc stawiani w jednym szeregu z tymi gwalcicielami i mordercami, ale tobie odpisze. Twój tekst o tym, że gdyby tak było to na uicach trwalyby wojny pokazuje, że nie masz pojęcia o czym mówisz. W niemczech każde przestępstwo tzw. Uchodźców jest tuszowane i nie ujrzysz go w mediach, poza tym panuje cenzura informacyjna. Oznacza to w praktyce, że przeciętny niemiec nawet za napisanie antyimigranckiego posta na facebooku zawierającego prawdę o jakims zdarzeniu może nawet iść siedzieć, więc społeczeństwo jest zastraszone i się boi mówić o tym głośno bo boi się utraty stabilnego życia. Czasami zdarzają się wyjątki i gniew jest silniejszy niż strach , jak np niedawne wyjście na ulice w Chemnitz. Tyle wystarczy, bo i tak za dużo czasu straciłem na takiego dzbana.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.