Wątek dotyczący artykułu

Kapitalna wiadomość dla kibiców PGE VIVE. Alex Dujshebaev przedłużył kontrakt

PGE VIVE Kielce zatrzyma Alexa Dujshebaeva do 2022 roku. Hiszpan, najlepszy prawy rozgrywający świata, przedłużył umowę z mistrzami Polski.

przeczytaj cały artykuł

Wisła Płock

Panie Marcinie, to nie Maxi-102 jest problemem. Problemem są ci, którzy wchodzą z nim w dyskusję, polemikę. Karmią trolla. Proszę zobaczyć ile osób mu odpisuje i tym samym robią taki sam syf, jak on. Ktoś mu odpisze raz, a on temu komuś odpisuje pięć razy. Wystarczy przyjąć prostą zasadę, że nie odpisuję trollowi. Wtedy sam się wykończy, "padnie z głodu".
Z przykrością muszę przyznać, że oprócz Maxi-102 jest tu jeszcze kilku użytkowników zbliżonych poziomem inteligencji do niego i niestety są tak samo tolerowani, jak i on. Poziom wpisów na tym forum często sięga dna, dlatego wiele osób dało sobie spokój z udzielaniem się tutaj.
Wskazane byłoby usunąć opcję blokowania innych użytkowników i wprowadzić zasady, że kto dostanie 10 ocen ujemnych, zostaje automatycznie zablokowany na miesiąc, a tak jeden troll z drugim blokując sobie większość użytkowników, unika ocen negatywnych (nie można ich ocenić). Dzięki temu mogą pisać bzdury, spamować do woli, robić co tylko im się podoba. Czy o to chodzi?
Swoją drogą zobaczymy co oni przez miesiąc czasu zrobią bez Maxia? Odnoszę wrażenie, że niektórzy będą za nim tęsknić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Myślę, że idziesz trochę za daleko z 10 ocenami ujemnymi. Jeśli wprowadzą taki mechanizm to co będzie stało na przeszkodzie zablokowania dowolnego konta? Wystarczy, że ktoś się dogada i będzie dało się zablokować każdego. Stworzy to inną patologię. Niestety zawsze znajdą się osoby odpowiadające trolom. Czasem taki trol też nadepnie na odcisk. Nie każdy umie też ignorować, a pojawiają się też nowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Masz Pan nas za idiotów? Nie ma związku z redakcją, jasne. Już dawno się Pan odgrażałeś że go zablokujesz, no ale przecież wyświetlenia same się nie zrobią i Maxiu robił dobrą robotę. Przyznaj się lepiej czy to Ty piszesz z jego konta czy kolega z redakcji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Petrochemia

Panie Redaktorze, jest Pan niesprawiedliwy. Maxi rozwalił to forum ale nie zrobił tego sam. Jest paru gagatków, którzy wchodzili z nim w dyskusję regularnie. Może specjalnie? Mówi Pan przecież o dezorganizacji, moim zdaniem to głównie odpisywanie było tą dezorganizacją. To właśnie często te odpowiedzi były "nieregulaminowe". Max miał za zadanie sprowokować, i bardzo często mu się udawało. Bądźmy poważni.. czy na ulicy normalny człowiek wchodziłby w dyskusję np. z 8 latkiem, który mówi do nas od rzeczy? Nie umiem w sposób logiczny wyjaśnić motywacji ludzi mu odpisujących, może Pan to potrafi i dlatego ich nie zbanował? Mamy święta, więc nie będę wymieniał z ników tych osobników, ale nawet jakby miał być Pan łaskawy to i tak 3-4 bany powinny jeszcze polecieć. Proszę o tym pomyśleć i zwrócić uwagę dlaczego tak mało osób z Płocka jest na tym forum. Kiedyś było więcej i bardzo mnie to cieszy, że już ich tutaj nie ma. Dobrze to o nich świadczy, bo dyskusja tutaj nie ma żadnego poziomu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Czarcik

A wytłumaczysz dlaczego przyznałeś się, że to konto jest twoje? Jak to wytłumaczysz? Czyli ty też dezorganizowałeś to forum i powinieneś dostać bana - bo albo masz minimum dwa konta - swoje i maxia, albo podszywałeś się pod innego użytkownika - w obu przypadkach regulamin przewiduje za to zablokowanie konta....
PS. Wesołych świąt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrochemia

Człowieku jesteś doskonałym potwierdzeniem moich słów. Jesteś po prostu niewiarygodny :) Wyjaśniałem sytuację z komentarzem, który wspominasz już parę razy. Miałem napisać, że kolejny nie zamierzam, ale co mi tam. Są święta, niech to będzie prezent dla Ciebie. Jak Maksiu po raz kolejny robił z Was miazgę (udawało mu się Was sprowokować) postanowiłem, że się przyłączę i też Was sprowokuje - pisząc, że to ja, że to moje konto itp. Jak widać udało się doskonale, nawet nie pomogły moje sprostowania. Był to po prostu efekt tego, że znudziło mnie edukowanie Was w tym temacie, że nie należy mu odpisywać bo tylko potęgujecie efekt. Przekraczaliście po prostu kolejne poziomy żenady, więc stąd pomysł, żeby powstał taki post. Także przyznaje się - dobrowolnie poddaje się karze, pod warunkiem, że Ty też przyznasz, że pisanie z Maxim to walka z wiatrakami i przestaniesz to robić. Wesołych Świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Czarcik

No. no - świetna argumentacja. Równie dobrze może to być twoje konto - internet jest cierpliwy, a pisanie potem, że zrobiło się to dla jaj na publicznym forum jest dziecinne. Jest takie przysłowie: "słowo się rzekło, kobyłka u płota". Albo jesteś dorosły i wiesz co piszesz, albo nie. Co do mnie to pisałem wielokrotnie, że posty kłamliwe, oczerniające drużynę, klub, kibiców z Kielc będę piętnował i pokazywał, że zawierają kłamstwa, a autor nie ma bladego pojęcia o czym pisze. Nie robienie niczego jest też przyzwoleniem na dalsze tego typu działania. Pewnie, że nie reaguję na wszystkie bo nie siedzę tu 24 godziny na dobę, ale na ile mogę to reaguję. I nir odnosi się to tylko do maksia gwoli ścisłości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Petrochemia

Jesteś niewiarygodny :) Piszesz mi coś o dojrzałości, a przesiadujesz na forum niczym rycerz na białym koniu i bronisz swojego klubu przed prowokatorami z internetu :) Są aspekty, za które Cię podziwiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Czarcik

Napisałem wyraźnie, że nie siedzę tu na okrągło i nie reaguję na wszystko - ktoś tu ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Jest różnica między prowokacjami, a obrażaniem, czy pisaniem kłamstw - no chyba, że dla ciebie to wszystko jedno.
No i taka ciekawostka dająca wiele do myślenia - maksiu dostał bana, pojawiłeś się ty - bardzo interesujące w świetle twojego dawnego przyznania się ( i nie ściemniaj tu, że to było przemyślane - po prostu zabalowałeś wtedy i nie bardzo wiedziałeś co pisałeś), że to twoje konto. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Petrochemia

A kto napisał, że siedzisz na okrągło?! Ja?! Jesteś po prostu niewiarygodny :) Do tego te historie... Proszę pokaż mi gdzie to napisałem w tym poście:

Jesteś niewiarygodny :) Piszesz mi coś o dojrzałości, a przesiadujesz na forum niczym rycerz na białym koniu i bronisz swojego klubu przed prowokatorami z internetu :) Są aspekty, za które Cię podziwiam.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Reagujesz na to, odpisując osobie, której jedynym zadaniem jest prowokowanie do dyskusji celem nabicia dużej ilości wyświetleń, a Twoje posty tylko mu w tym pomagają. Nie no genialne rozwiązanie hehehe

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Abaloo

No i po co to było? jednego brakło wypełz niczym z nory świety z Płocka! mało Was na tym forum? a może jesteście ukryci?Coś tu śmierdzi.Duskusja ma być merytoryczna i będzie ok.Wesołych Świąt i powodzenia dla naszych klubów w Europie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.