Wątek dotyczący artykułu

Skandale to już normalka. Brawa dla PZM (tak minął mi rok)

Skandale w żużlu to już normalka. Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym osłupiał. Stal Rzeszów? Brawa dla Polskiego Związku Motorowego. Koniec z pobłażliwością.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
stalowy holender

co ty chlopie piszesz , we wszystkich klubach kontrakty sponsorskie sa tak placone , czego masz bo; doopy do Gorzowa?
jakos nie przeszkadza ci ze wdowa po Tomku Jedrzejaku nie dostala nawet kontraktowych pieniedzy a wcinasz sie w kontrakty sponsorskie ,ktore nie maja nic wspolnego z klubami tylko pazernoscia zawodnikow...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

We wszystkich zróbmy porządek. Tak samo mnie interesuje wdowa jak i Zagar, obydwoje mają sponsorskie do odzyskania. I tu i tu mają być wypłacone. Ty za to najlepiej wiesz widzę, co komu zostało wypłacone i co się należy. Sponsorskich nie płacicie to od razu, retoryka jakby się to nikomu nie należało, bo to pazerność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

chlopaku , zawodnicy to instytucje/firmy , od lat wiedza czym ryzykuja podpisujac takie kontrakty (pierwszy glosny byl z Grinem w Bydzi , jeszcze nawet teraz Wladka chcial szarpac ) a ty wciaz swoje , jesli regulamin tego nie zakazuje to znaczy ze zezwala , wiec dlaczego masz pretensje do klubow a nie do sponsorow , zawodnikow i PZM?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.