Wątek dotyczący artykułu

Adam Małysz: Prezydentura? Nigdy nie mów nigdy

Po karierze nie chciałem się ścigać z panem Kulczykiem o miano najbogatszego Polaka, mieć miliardów na koncie. Nie pochodzę z bogatego domu, moim marzeniem było mieć rodzinę i nie martwić się, co włożyć do garnka - mówi w dużym wywiadzie Adam Małysz.

przeczytaj cały artykuł

theodore boone

Pochwal się lepiej ile osób ciebie lubi Tylko nie na fejzbuku ale w realu A potem spróbuj pomyśleć o ile to potrafisz ile osób które cię nawet nie znają nazwie cię palantem po tym wpisie - tak jak ty to zrobiłeś w stosunku do Małysza I na koniec oszacuj w której grupie będzie więcej osób

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bleszek

Jakim musisz być płytkim młotkiem żeby się podniecać polubieiem lub nie innych młotków upojonych piwem i tanim winem.
Małysz skończył jak mistrz w chwale zwyciestw i każdy Polak miał prawo puczuć dumę ...gdyby nie późniejsza postawa.
Zabawa na koszt podatnika jako kierowca rajdowy gdzie kazdy wie dlaczego został tym kierowcą i obecna fucha dyrektora . Facet po prostu nie potrafi z honorem odejść i otworzyć własny np warsztat dekarski tylko nauczył się żyć na koszt podatnika i obkleja się karteczkami sponsorów jak choinka na święta.
Oczywiście za chwilę powiesz o mojej bylejakości i braku akceptacji przez twoich znajomych na facebuku czy innych dziecinnych portalach.
Tak. Masz rację Jestem byle kim. Prowadzę jednoosobową działalność i odprowadzam do budżetu ( podatki+ ZUS) około 60 tys zł.
Za te pieniądze utrzymuję małysza i innych DYREKTORÓW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.