Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Nawrocki: Mamy jedno z najmniejszych zadłużeń w Polsce

- Uważamy, że mamy jedno z najmniejszych zadłużeń ze wszystkich klubów żużlowych w Polsce - mówi Ireneusz Nawrocki, który decyzję o nieprzyznaniu licencji dla Stali Rzeszów nazywa "chorą".

przeczytaj cały artykuł

.-night.

47 napisał/a komentarz do Chris Holder zostanie w Get Well, bo klub nie znalazł nikogo lepszego na jego miejsce

Byłby :))) ale nie będzie :))))
Ktoś tu niżej pisał że Vaculik w Grudziądzu :)))) temat jak szybko się pojawił tak szybko upadł .
Martin zostaje w SG na kolejny rok
W Gorzowie nie będzie też Kildemanda jak wypisuje naczelny troll (NAJT) z Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Le Petit Prince

z miodu z uszu Przemysława i z łupieżu Pankracego podobno robią sezamki , taka mała manufaktura. Słyszałem, że o certyfikaty z UE będą się starać, takie jak na oscypki :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

P and P Company:)Już widzę te paski w TV o tych młodych wilkach przedsiębiorczości w sukienkach co podbijają świat towarami nie z tej ziemi:)

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

Bez urazy, ale to Twój kolega sprowadził to forum na samo dno i póki on tu będzie taki będziemy mieli poziom dyskusji . Jesteś dobrym obserwatorem, więc zwróć uwagę na poziom dyskusji kiedy go tutaj nie ma i kiedy się pojawia. Wnioski wyciągniesz sam .
PS. Ja sam również się mocno pomyliłem co do Ciebie, spójrz na siebie sprzed kilkunastu miesięcy a teraz. Kiedyś rzeczowy partner do rozmowy, dzisiaj nocnikowy potakiwacz i obrońca .
Szczęśliwego Nowego Roku !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sellex

Pozdrów tam uciekinierów ze Wschodniej...Miglanca Piotrusia i sierote Marka M...Niech Was prowadzą do boju:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

Wybacz że tak późno,ale stan zdrowia nie pozwala.Zobacz od jakiego czasu praktycznie nie piszę? Pobyt w szpitalu i bardzo poważna operacja.Więc z wiadomych względów nie brałem udziału w żadnej dyskusji.Nie było jednak dnia by nie było o mnie słowa? Nawet na tej stronie ,że Stal Rzeszów Fan to moje konto ?[Sukienka]
To już nawet pod hasło dzban nie podlega.Wybacz Ty widzisz wszystko Night ,a nie widzisz innych działalności? Inni po kilka kont mają nie przeszkadza?
Night owszem potrafi prowokacyjnie napisać ,co zaraz zauważycie jednak prowokacyjnych tekstów innych to już nie? Nie widzisz ataków na Betona,nie piszącego od dłuższego czasu Darka,i kilku innych? Mnie np. Nie interesuje kto to tatarska księżniczka ,bo wiem kto to tatarska lalunia.
Widzisz zawiodłeś się na mnie? To proszę pokaż mi tekst gdzie o Tobie napisałem ,że masz coś w stylu że masz łupież czy coś innego i o tym do Ciebie pisałem.
Na marginesie wejdź w kokpity co piszą koledzy [nie będę wymieniał bo znasz-tak po kolei] a potem dla równowagi w kokpit mój, betona czy Nighta. Zobaczysz kto tu robi szambo. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Le Petit Prince

Wracaj do zdrowia bo to w tej chwili jest najważniejsze cała reszta to są nieistotne pierdoły . Przemuś chciał sprowadzić to forum na samo dno i w pewnym sensie mu się to udało . Jednym z moich postanowień noworocznych jest to żeby zaglądać tu tylko wtedy kiedy będzie to konieczne a ten ułomny człowiek dalej niech tutaj przesiaduje po 14 godzin na dobę i wygłasza te swoje mądrości . Normalni ludzie widzą , że to zwykły pieniacz i totalny laik co zresztą widać na tamtym forum gdzie mimo kilkuletnich wysiłków tegoż osobnika , błagania , skomlenia i żebrania nie udało mu się tam ściągnąć użytkowników w liczbie która by to coś kwalifikowała do miana forum żużlowego .
Trzymaj się i jeszcze raz zdrowia .

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

to nic
kiedys do kacpra u.l pisal ze
zagar bedzie u nich w 2019 roku
i to pewniak info
beke mielismy straszna z niego x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
47

DZBAN jest tylko jeden :)) to karnetowicz z Torunia
Napisałem 1 komentarz :))
Mała wiedza u ciebie :)) bardzo mała

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.