Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Nawrocki: Mamy jedno z najmniejszych zadłużeń w Polsce

- Uważamy, że mamy jedno z najmniejszych zadłużeń ze wszystkich klubów żużlowych w Polsce - mówi Ireneusz Nawrocki, który decyzję o nieprzyznaniu licencji dla Stali Rzeszów nazywa "chorą".

przeczytaj cały artykuł

bulu zks

Ku...wa rzadko wypowiadam się na forum ale Ireneusz spier....aj z Rzeszowa bo to co zrobiliście z Panem Janikiem to kibice STALI wam nie zapomną. P.S. Piszę wasze imiona i nazwiska z dużej litery żebyście mnie do sądu nie podali za zniesławienie:[

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek GKS

A ja mam tego oszusta w dupie i może mnie w pompkę cmoknąć. A więc : Nawrocki ty oszuście! Zaorałeś klub w Rzeszowie i nie rozliczyłeś się z żoną śp. Tomka Jędrzejaka !!! Wstydu buraku nie masz !!! Ps. Jednego czego mi nie żal to Hancocka. Mam nadzieję że zostanie z ręką w nocniku !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.