Wątek dotyczący artykułu

Zamieszania w Wiśle Kraków ciąg dalszy. Nowy właściciel zabrał głos w sprawie przelewu

Mats Hartling, jeden z nowych właścicieli Wisły Kraków, zaprzeczył, jakoby na koncie piłkarskiej spółki znalazły się pieniądze wysłane przez jego wspólnika, Vannę Ly. Szwed wyraził jednak nadzieję, że przelew zostanie zaksięgowany w poniedziałek.

przeczytaj cały artykuł

Arek Alwa

Marek Balawajder z RMF FM i Piotr Wołosik z "Przeglądu " wszystko wiedzące wróżki oni wiedzą lepiej niż klub który to konto ma . ABSURD !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łysy.84

Jeszcze TVN brakuje mistrzow ściemy. Te gnoje powinni siedziec za mistyfikacje urodzin hitlera i udawanie martwego podczas anty rządowego puczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Łysy.84

Te nie jestem z pis a kaczynski lata mi kolo gdzies. Stwierdzam tylko fakty . Dziennikarze TVN zorganizowało urodziny hitlera w Wodzisławiu potem mieli o czym gadać o martwym ludku który "zginoł" ofiarnie podczas manifestacji KOD nie wspomne. Nasz rzad jest słaby w Rosji takie coś nie przeszłoby bez echa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Remanent

Nie chciałem z Tobą wchodzić w dyskusję dlatego wpis usunąłem. Jednak Twoja odpowiedź mówi sama za siebie..zmień tabletki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Łysy.84

Ja również nie chce wchodzić w konflikt , zobacz sobie na YT martwego człowieka zabitego podczas marszu KOD który zmartwychwstał kiedy kamery TVN przestały nadawać, zobacz sobie też kto organizował urodziny hitlera w Wodzisławiu nie kto inny jak dziennikarz TVN . nie potrzebuje tabletek zeby widziec ze to ściema . Na miejscu Kaczynskiego dawno bym rozwalił ta zudowsko-ruska enklawe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.