Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Co przykrywa historia z kambodżańskim przelewem (felieton)

Kibice na forach dyskusyjnych sugerują, że cała ta transakcja jest tylko przykrywką - ale bądźmy poważni. Miałbym uwierzyć, że za los Wisły odpowiada jakiś facet z Kambodży? On miał się prawo z dnia na dzień rozmyślić i dać sobie spokój z Wisłą.

przeczytaj cały artykuł


bart73

Szczerze? Obecnie trzeba być albo szaleńcem albo gangsterem lub tego typu podobnym człowiekiem ,żeby zainwestowac w klub piłkarski w Polsce.Kto rządzi klubami w Polsce wszyscy wiedzą, tyle że trudno żeby było inaczej skoro ludzie partii rządzącej uważają ich za...prawdziwych patriotów.;)) A PZPN? To jest taka organizacja,która właściwie nie wiadomo po co jest.Za nic nie odpowiada,nic nie wie,nic nie robi.Kluby ją nie interesują-bo są przecież prywatne to "co oni mogą" .Reprezentacja ,no cóż w reprezentacji jest ok.Jest w budowie,odbudowie lub przebudowie i tak od ...20-30 lat?O młodzieżowej nie wspomnę bo ta to nawet w budowie nie jest.Ona w ogóle jest? Co panów z pzpn to wszystko obchodzi.Ich interesuje comiesięczny przelew na prywatne konto z racji "ciężkiej" pracy i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ja33

szczerze to nie wiem czy pilka w Polsce jest okragla..poziom wskazuje , że jest kwadratowa za to bramki okragle i takie wirtualne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.