Wątek dotyczący artykułu

Szokujące słowa Szymona Jadczaka. "Kibole Wisły Kraków zastraszyli inwestora"

Wisła Kraków wciąż walczy o przetrwanie. Ostatnie tygodnie to próba poszukiwania przez działaczy nowego inwestora, który zapewniłby byt zasłużonemu klubowi. Część z nich odstraszyli kibole Wisły.

przeczytaj cały artykuł

ByczaKrólowa16X

Przypomnę, że obecna władza nazywa tych bandytów Najbardziej Czystymi Patriotami. Moim zdaniem należy ich leczyć ołowiem. ja od zawsze powtarzałem, że budowanie klatek nie ma żadnego sensu. Już dawno temu powinny stać gdzieś poza miastem olbrzymie konstrukcje, gdzie wpuszczano by hołotę z wszystkich klubów i niech się mordują. Niedobitki, rannych, dobić. Z pożytkiem dla wszystkich. Zaznaczyć, że osoba wchodząca do takiej klatki nie ma prawa do leczenia, do rehabilitacji, rodzina nie ma prawa do zasiłku pogrzebowego, do wypłacenia polisy. Kilka takich spotkań i już nie byłoby komu wchodzić. Czy byłoby kogo żałować? nikogo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowa16X

nie ma potrzeby pisać. Czy to moja wina, że emigranci dzisiaj mają większą wartość niż stadionowa hołota? jedna prośba. ogarnijcie się na sektorze FAN. Żenada obserwować te wasze pierdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.