Wątek dotyczący artykułu

Zaskakujące słowa Roberta Lewandowskiego. "Mogę zakończyć karierę w Bayernie"

- Jest całkiem możliwe, że zostanę w tym klubie na długi czas - podkreśla Robert Lewandowski. Jeszcze kilka miesięcy temu kapitan Biało-Czerwonych chciał odejść z Bayernu Monachium.

przeczytaj cały artykuł

Majster Krzychu

oczywiscie ze tak, w jakim innym klubie koledzy wystawia mu tyle patelni na pusta bramke. lewandowski i tak polowe z tego marnuje bo jest ograniczonym pilkarzem, ale zawsze tego kolokwialnego farfocla do bramki doturla. widzimy w reprezentacji, ze juz tak kolorowo nie jest na imprezach rangi mistrzowskiej gdzie nie graja piekarze pokroju san marino i gibraltaru lewandowski wturlal tylko 2 takie farfocle a wystapil w ponad 10 spotkaniach. to jest oczywiste ze w takiej premier legue by przepadl.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Forest1997

Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników w historii Bayernu, ponadto jest jednym z najlepszych napastników świata ale ty i tak będziesz podważał jego klasę i umiejętności. Piłkarzem dość mocno ograniczonym to jak na razie okazuje się Lukaku, którego ty wynosiłeś pod niebiosa swego czasu twierdząc że przewyższa on nie tylko Lewandowskiego ale także Kane'a. Co do gry na wielkich turniejach powiedzmy sobie szczerze Polska nie ma wybitnej drużyny i nasza gra wyglądała jak wyglądała nie tylko Lewandowskiemu nie poszło. Zresztą w 2010 roku na mundialu choćby Messi nie strzelił ani jednej bramki i miał ten mundial średni podobnie Ronaldo który wbił tylko jednego gola. Jeżeli tacy gracze jak Vardy i Lukaku są w stanie trafiać regularnie w Premier League to Lewandowski tym bardziej nie miałby problemu z trafianiem do siatki rywali. Lewandowski w kadrze strzelał Niemcom, Szkotom, Irlandczykom, Portugalczykom przykładowo więc nie nie strzelał tylko z San Marino.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Majster Krzychu

witaj Forescie, milo Ciebie widziec po moim powrocie na portal. reprezentacja jest jaka jest co i tak nie przeszkadzalo blaszczykowskiemu w byciu jej liderem nawet wtedy kiedy w klubie nie gral, glownie dzieki niemu polska awansowala do 1/4 w 2016, a w 2012 byl to jedyny gracz ktoremu nie mozna nic zarzucic dlatego tez jest to jeden z nielicznych polskich pilkarzy ktorych szanuje. lewandowski w tym czasie zas zaslynal brylowaniem z cienkimi, tudziez srednimi europejskimi reprezentacjami a kiedy przyszla impreza mistrzowska to nawet z samurajami z japonii czy wikingami z irlandii pln sie kopal po czole. Dla mnie to jest napastnik ograniczony co juz nie raz udowodnil a bayern jest dla niego idealny bo to klub z konszachtami gdzie wiadomo ze pupile typu neuer, muller, lewa beda grali niewazne jaka forme prezentuja. w premier legue gdyby nie strzelal usiadlby na lawe i koniec tematu, zreszta jako sympatyk chelsea wiesz najlepiej ze niekoniecznie napastnik wchodzi do tej ligii i sie odnajduje: crespo, szewczenko, mutu ostatnio morata z samej chelsea masz przyklady, no i oni wszyscy sa nawet podobnymi stylem gry pilkarzami do lewandowskiego.
A romelu lukaku kolego piekny to jest temat rzeka, bo zobacz jak ten snajper fizycznie sie zapuscil wyglada jak slon, zreszta ostatnio kazdy pilkarz JUNEJTED poza mata i youngiem moze wygladal slabo, a przeciez nie powiesz ze lukaku, martial, pogba to slabi pilkarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Forest1997

Gdyby nie Lewandowski na Euro 2016 i na mundial moglibyśmy po prostu nie pojechać, jest on najlepszym strzelcem w historii naszej kadry. Lewandowski jest jednym z najlepszych strzelców w tym roku kalendarzowym(wyprzedzają go Messi i Ronaldo). Morata jest znacznie słabszy pod względem fizycznym i mentalnym niż Lewandowski, Crespo i Szewczenko grali w barwach Chelsea gdy Premier League była silniejsza niż obecnie, a Mutu jest sam sobie winien ponieważ tajemnicą poliszynela są jego problemy z narkotykami podczas zawodowej kariery. Nigdzie nie wspomniałem, że Lukaku to słaby piłkarz po prostu stwierdziłem że wynosiłeś go pod niebiosa. Lukaku ma fatalny pierwszy kontakt z piłką i w tym Lewandowski zdecydowanie góruje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
zorkin

Forest odpuść sobie każdy laik wie że Drewy jest cienki
na Bayern może to starczy bardzo dobrze to opisał kolega niżej
Mam nadzieję że już niedługo Liverpool spuści łomot wkoncu Bayernowi i ta cała szopka się skonczy
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Forest1997

Najlepszy strzlec Ligi Mistrzów tego sezonu, czołówka klasyfikacji tych rozgrywek ogółem, najlepszy strzelec w historii naszej reprezentacji, jeden z najlepszych strzelców w historii Bayernu, trzeci najlepszy strzelec Europy 2018 roku. Pozdrawiam jeżeli twierdzisz, że gracz takiego formatu jest "cienki". Pomijam już fakt, że ludzie którzy coś w piłce znaczą twierdzą, że jest on jednym z najlepszych napastników świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cambel

Drogi Foreście, cóż może po odejściu Mourinho część tych naprawdę znakomitych piłkarzy MU się odbuduje. Dla mnie pisanie, że Lewandowski jest ograniczony i strzela tylko farfocle i słabym drużynom, podważa Twoją wiedzę na temat piłki nożnej, a szczególnie gry napastnika na szpicy.
Dla mnie Premier League też jest najlepsza od zawsze, ale skoro Aubameyang tam się bez problemu odnalazł, a rywalizowali z Lewym jak równy z równym, to Lewy miałby również na to spore szanse. Oczywiście zależy do jakiego klubu by trafił i jak byłby dokarmiany podaniami.
Na dzień dzisiejszy Bayern go nie sprzeda, więc nie ma o czym dywagować. A, że nadal ma najlepsze po Gerdzie średnie minut na gola (nie biorąc pod uwagę tego co robi Pablo Alcacer w tym sezonie w każde 30 minut, które gra w meczu :-) ), pobije jeszcze sporo rekordów w tej lidze. Nie najmocniejszej w Europie, ale nadal lepszej od wielu innych, a w niej przecież grał (bo od pewnego czasu nie może przecież załapać się do jedenastki), jeden z niewielu przez Ciebie szanowanych piłkarzy polskich - Błaszczykowski...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zorkin

Drogi Cambelu oczywiście możemy dywagować godzinami o tym co było jak jest w danych ligach itp. niema sensu zwłaszcza przez net. Ja oceniam tylko umiejętności i styl gry akurat tak się składa Lewandowskiego bo o nim niemal codziennie są tu artykuly. I ja swojego zdania nie zmienię widząc jak on gra. Tylko jedna uwaga do twojej wypowiedzi porównywanie abamyanga do Lewandowskiego nawet w kontekście bundesligi ale również pod względem walorów technicznych czy szybkościowych niema najmniejszego sensu. I ja bym nie był taki pewny że skoro Abamyang sobie poradził to i lewy też oj nie był bym tego taki pewny z prostego powodu który napisałem wyzej. To dwaj mega różni zawodnicy i całym szacunkiem grający w zespole który prowadzi hegemonie od kilku ładnych lat w swojej lidze Lewandowski raczej był w zdecydowanie lepszej sytuacji niz wspomniany Abamyang który grał nie oszukujmy się w słabszej Borussii
Ten rok być może wkoncu okaże się przełomowy dla Borussii życzę im tego z całego serca. I jeszcze ostatnie nie myl szacunku z dogłębną oceną jestem kibicem jak wszyscy ale też umiem odróżnić pewne rzeczy. Te kciuki w dół mam gdzieś to fani Lewandowskiego więc trudno żeby lajkowali ale nie zawsze tak jest wiele osób już nawet tu na tym fun pagu Lewego przejrzało na oczy
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
zorkin

Nigdy nie był i nie będzie jednym z najlepszych napastników świata
Skończy w Bayernie dlatego że jest poprostu za słaby na lepsze ligi
Takim jak ty będzie jeszcze myślę że dwa lata udawadnial jaki to on nie jest wspaniały strzelając gole z główek lub karnych w Bundeslidze. Mówisz o eliminacjach a kogo my mieliśmy w tych eliminacjach Armenia Czarnogóra Kazachstan ?? Faktycznie potęgi światowe jakbyśmy nie wyszli z tej grupy co mieliśmy dopiero by była tragedia

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Forest1997

Oczywiście wybiórczo nie napisałeś o 3 bramkach strzelonych Danii. Zresztą był on najlepszym strzelcem eliminacji do Euro i do Mundialu, nie mierzyliśmy się tylko z tymi drużynami które wymieniałeś... W drodze na Euro strzelał Szkotom, Niemcom, Irlandczykom więc nie zaniżaj jego zasług.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.