Wątek dotyczący artykułu

Nowe wieści ws. Wisły Kraków. Vanna Ly nie przejmie klubu

Vanna Ly i Mats Hartling mieli zostać nowymi właścicielami Wisły Kraków. Zawodnicy i trenerzy nie otrzymali jednak zaległych pensji, co było jednym z warunków przejęcia klubu. Francuz nie przejmie klubu.

przeczytaj cały artykuł


Seweryn Wyszyński

Czy w Krakowie są jeszcze bystrzy odpowiedzialni ludzie? Czy są prawdziwi rzetelni dziennikarze? Chyba nie skoro poważnie są brane pod uwagę jakieś przelewy od kogoś kto robi sobie zwyczajnie żarty z tak poważnego tematu jak legendarna Wisła Kraków! Dziennikarze i inni specjaliści od piłki wejdźcie proszę na twittera Vanna Ly i poczytajcie jego wpisy. Przecież facet nie traktuje nikogo poważnie. A to chyba nie jest czas ani temat na takie zachowanie. Kraków ma znowu swój chocholi taniec. Polska znowu ma Tymińskiego z teczką. Niby rozwinięty kraj, niby miasto znane na całym świecie, a Wisła stała się symbolem mało śmiesznych zachowań, które Krakusy udają, iż biorą za dobrą monetę. Poczytajcie jak smog zaszkodził Vanna Ly, jak prosi o modlitwę i jak pokazuje termometr. Poważny biznesmen!... Kraków - upokorzyłeś się i ośmieszyłeś jak nigdy przedtem. A te wszystkie poważne teksty w mediach "poważnych" dziennikarzy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.