Wątek dotyczący artykułu

Był najzdolniejszym młodzieżowcem ze szkółki Speed Car Motoru Lublin. Emil Peroń zakończył karierę

Wraz z końcem roku jeden z juniorów Speed Car Motoru Lublin wydał oświadczenie, w którym poinformował, że kończy swoją karierę żużlową. Emil Peroń był jednym z najzdolniejszych adeptów lubelskiej szkółki.

przeczytaj cały artykuł

sibi-gw

Jeszcze się chłopak dobrze nie rozpędził w dorosłym żuzlu a juz musiał wyhamować i wywiesić biała flagę. Słaby charakter. Widocznie nie nadawał sie do tego sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Jeśli mają zabudżetowaną kasę na sponsoring, a nie ściągnęliśmy "magnesu" to im się nie dziwię ale mnie też nie. Szczęście w nieszczęściu, że nie mamy noża na gardle jak rok temu, kiedy nas wystawił i nie musimy się godzić na jego stawki. Z tekstu wynika, że grubo przedobrzył. Znając życie, jak dojdzie do podpisu to i tak nas wydoi, a w sezonie będzie się koncentrował na GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Wiedziałem że "Biały kieł" was wydoi czyli co młody Kępa rezygnuje z funkcji dyrektora sportowego Motoru Lublin ? Bo znając życie sponsorzy nie odpuszczą "Białego Kła" :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
beejay

J. Kępa nie jest dyrektorem sportowym tylko prezesem spółki akcyjnej, która powstała na potrzeby jazdy w EL. Cały czas mam nadzieję, że się nie dogadają.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Skoro Kępa jest prezesem zarządu spółki to chyba sprawy "Białego Kła " w kontekście jazdy w barwach Motoru Lublin NIE MA chyba że rada nadzorcza usunie J.Kępe ze stanowiska a mają do tego prawo :)

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Poważnie piszesz? :D :D :D Nie takie rzeczy się PR'em przykrywa. Jak dojdzie co do czego, to Han-Cock dostanie "pińć złoty" więcej za punkt i odpowiednie oświadczenie do kibiców Motoru wystosuje tak, żeby każdy zachował twarz, a kibic był zadowolony.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Z tego co pamiętam pan prezes J.Kępa publicznie oświadczył że tak długo jak jest w Motorze Lublin tak długo "Białego Kła " nie będzie więc wyjście z twarzą z tego kontraktu będzie dla niego dużym kłopotem wizerunkowym można by powiedzieć HONOROWYM chyba że jest konflikt między Kępą a członkami zarządu (sponsorami) Motoru co do kontraktu "Białego Kła " ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
beejay

Tego już nie wiem jak to wewnątrz wygląda. Z pewnością J. Kępa, z takiego obrotu spraw, szczęśliwy nie jest ale też nie jest oderwanym od rzeczywistości człowiekiem więc kto wie. Ja bym dziadka gonił w cholerę ale to na szczęście nie mój zgryz.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

"Drodzy kibice Motoru Lublin! W zeszłym roku, z różnych powodów, nie wszystko poszło tak, jak powinno. Widząc, jak wspieracie swój Klub i jaki klimat dla żużla panuje w Lublinie bardzo żałowałem swojej decyzji, dlatego też wyszedłem z inicjatywą i zaoferowałem swoje usługi Zarządowi Motoru Lublin na sezon 2019. W nadchodzącym sezonie bardzo proszę Was o kredyt zaufania. Zrobię wszystko żeby go spłacić z nawiązką. Wszystkie sprawy między mną, a Zarządem Klubu zostały wyjaśnione i w chwili obecnej jesteśmy w doskonałych relacjach. Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami przy Z5, bardzo liczę na Wasz doping!"
Bla, bla, bla i pewnie, w razie czego, przejdzie. Ewentualnie podeprą się ankietami na FB kibiców Motoru i forum, gdzie jest więcej "za" niż "przeciw".

| Odpowiedz
blokuj
klops

Bardzo bym się ucieszył z takiego oświadczenia. Mogliby dac też jakąś fajną fotkę Kuby z Hancockiem jak sobie ręce podają. Wszystko w sumie jedno jak to rozwiaza ale mają brakujące ogniwo na tacy to niech myślą jak to ogarnąć.

| Odpowiedz
blokuj
Anastazy

Zajmij się swoim Startem człowieku czepiłeś się Kępy jak pijany płotu i jęczysz cały czas. Macie tam skład by się utrzymać młodych wam rozgrabili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
krynston

Ja tam nie widzę wzmianki, że trwają rozmowy z Gregiem tylko o tym, że to nie Ziółkowski rozmowy prowadzi. Teraz pytanie czy chodziło o rozmowy z Gregiem czy o rozmowy w ogóle. A swoją drogą to trochę dziwne, że trener/manager nie bierze udziału w rozmowach. Nasz sztab jest niemniej zaskoczony składem niż kibice. No chyba, że podali swoją rekomendację odnośnie Grega i czekają na wynik negocjacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
beejay

Skoro nie Ziółkowski, a Greg przestrzelił z kwotą to dla mnie oczywiste, że rozmawiają, a to, że negocjacje kontraktu prowadzi zarząd, a nie trener to raczej normalne.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Tak niejasno napisana ta rozmowa, że nie wiadomo o co chodzi. Greg wie, że przestrzelił, jakaś szansa na jego występy była czy jest. Nie rozumiem o co chodzi do końca. Trochę jesteśmy w kropce po tym blamażu Stali z licencją. Cokolwiek nie zrobimy będzie źle. Najpierw Kępa bardzo mocno mówi, że Grega u nas nie będzie, teraz negocjujemy. I tak Hancock gwarantem utrzymania nie jest ale wiadomo, że rozwiązałby się problem rezerwy, zawodnika na dwucyfrówkę nawet w meczach wyjazdowych. Pojawia się problem atmosfery w zespole choć pewnie i Dawid i Paweł zdają sobie sprawę, że pewniakami do składu nie są. No i kasa choć skoro sponsorzy naciskają to pewnie jakieś fundusze są. Ja sam nie jestem pewny czy bym się cieszył z tego transferu. Po prostu nie lubię Hancocka.

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

Ale inaczej być nie może. Lampart z Miesiącem muszą się bić o miejsce w składzie bo potrzebujemy 4 polaka. Lambert idzie pod numer 8 a AJ ze składu na razie jest nie do ruszenia. Czyli mamy Michelsen vs Hancock

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

pozwole sie nei zgodzic
wylatuje lampart lub miesaic a nie michelsnen

1.Hancock
2.Zengota
3.Jonsson
4.Lambert za polaka z rezerwy
5.Michlesen
6.Trofimow
7.Lampart

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Maciek Adamek

Oho jest i ten co się "rzadko" udziela. Nawet nie podałeś mojego poprawnego wieku"D. Dowiedziałeś się w końcu jakie długi?Wiedziałem że tylko wstanie ranek to znowu będzie po staremu

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Daj spokój Maciek szkoda nerwów dzisiaj niech jeden dzień tu będzie normalnie:) Z 3/4 z nas ma kaca podejrzewam. Jutro będziemy się kąsać:D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
beejay

Nie mam nerwów na tych żuli :) Śmieszni są przez pierwszą minutę, później mędzą tak, że się nóż w kieszeni otwiera :)

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Ja wczoraj przed wyjściem wodę z miodem zrobiłem, dziś soku ze świeżej cytryny tylko dodałem i jest całkiem dobrze :) Dobra, idę na skoki popatrzeć :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.