Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów. Sponsor gigant to nie wszystko. Zarządzanie klubem do poprawki (wady i zalety)

Unia Tarnów dzięki wsparciu Grupy Azoty zbudowała naprawdę dobrą drużynę, jak na realia Nice 1. LŻ. Nie wszystko jednak jest takie kolorowe. W Tarnowie kuluje zarządzanie klubem, a do tego ciągle nie rozwiązany został problem z remontem stadionu.

przeczytaj cały artykuł

.-night.

Problmem Tarnowa jest tylko i wylacznie brak kasy z miasta
gdyby dostali tyle co Lublin, czestohcowa czy Rybnik to nie byloby ich w 1 lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Masz słuszność z jednej strony .Tylko jest jeden problem MUSZĄ ODEJŚĆ DWIE OSOBY jedna z rady nadzorczej oraz jak pisano juz na tym portalu prezes.W tedy może byś się coś działo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
.-night.

Nawet z Sadym majac 4 mln z miasta Tarnow by nie spadl.
Spadlaby pewnie Zielona z jakiego powodu? Wlasnie tez braku kasy jaki mieli rok temu.
Tylko kasa decyduje kto leci nic innego.
Wyjatkiem w tym roku bedzie motor, tutaj ewidentna wina dzialaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
sympatyk żu-żla

Tak masz słuszność tylko przyuważ dla czego Tarnów jak wchodził do ligi to zgarnął zawodników niechcianych,Gdyż pozostali co mogli by jechać odmówiło.Kołodziej dla czego nie jedzie w klubie.Dlaczego sponsorzy dość solidni odeszli .dwóch Dlaczego Narodowy odszedł.Dla czego kurek z Azotów został przykręcony z kasą.To wszystko pisało na tym portalu i winnych źródłach. Motor bierzmy masz słuszność co do transferów .Tylko który zawodnik był chętny. Według mnie Motor ma takie samych niechcianych zawodników co Tarnów w jakim stopniu zobaczymy z potencjałem .Są też co chcą się dorobić fortuny i poszli z Gdańska.Zobaczymy jak tym zawodnikom wyjdzie ta ex liga.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
.-night.

1. braliscie zawonikow na ktorych bylo was stac
iversen byl w kregu zainteresownaia ale torun przebil oferte
wstaw tylko za kildemanda iversena i leci zielona xd
a majac 4 mln a nie 50 tys to starczyloby i na iversena i na kogos lepszego nzi mroczka.xd
2. motor poszedl negocjowac do zlych zaowndikow. oni powinni sie skupic nie na zadnych pedersenach, vaculikach a przebijac kolodzieja i majac jeszcze kase gadac z bjerre
motorowi starcza 1 polak, ale klasoway jak kolodziej bo maja super rezerwe Lamberta
1.Bjerre
2.Michelsen
3.Jonsson
4.Lambert
5.Kolodziej
6.Lampart
7.Trofimow
i jada o PO,
dlatgoe jak doszedlby hancock to sie utrzymaja i moga sie okazac czarnym koniem rozgrywek.
a ten skald co podalem ile bylby drozszy?
bjerre to praktycznie koszt zengoty
kolodziej tutaj trzeba tez odliczyc od razu lamparta, miesiaca bo byliby zbyteczni
wiec i tak by im straczylo
ja podalem tylko 2 nazwiska do rozmowy, a opcji mieli duzo wiecje ale nie vaculik czy pedersen xd
tutaj wina tylko i wylacznie dzialaczy
3.kasa to podstawa. gdyby rybnik dostal jak wy 50 tys to teraz szykowaliby plakaty na mecze z poznaniem czy krosnem a nie prawie awansowali xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
sympatyk żu-żla

Widzisz kolego jak można tak nazwać ciebie. Idzie porozmawiać na różne tematy mając różne zdania i wizje. Niż się obrzucać błotem, Temat Mroczek podzielam twoje zdanie. Zawodnik nadaje się jedynie do pary w 1 l to nie zawsze odpali.Motor Kołodziej zakotwiczył się w Lesznie raczej jak sam widzisz podpisał na dwa lata ,Związane to jest pośrednio z Tarnowem jak się nie mylę.Gatka Vaculikiem była rozmowa lecz nie było po drodze Martinowi. Bjerre może by się zahaczył gdyż szukał klubu.Lamparty siedzą w klubie .Zobaczymy czy Dawid coś nawojuje w EX lidze. Michalsen jedzie zobaczymy jak się będzie spisywał ligę wyżej.Nick mógł by też się zahaczyć jak najbardziej Falubaz przebił.Greg jak czytałem w gazecie regionalnej ma dość duże układy z Nawrockim .Zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozostałą część twego postu końcową jestem takiego samego zdania.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

problem polega na tym, ze spod inneog artyklulu poznikalo mi 80 proncet postow, wiec jak sam widzisz nie ma sensu pisac jak i tak znika co sie napisze., a szkoda bo fajnei sie rozmawialo.
Jakbys kiedys chcial jeszcze powymieniac rozne poglady w temacie zuzla to wiesz gdzie mnie znalezc.
A tematow jest be zliku na dlugi i ciekawe rozmowy xd
Pozdraiwam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
sympatyk żu-żla

Nie tylko tobie znikają posty. Druga sprawa jeżeli Ty mnie odpisujesz ja tobie czyli jest zaadresowane na ciebie masz jedynie ty prawo na ten post odpisać to po jakiego trzecia osoba się wsadza i minusuje .Jeżeli chce proszę bardzo może wejść w dyskusje ale na zasadach .kultury bycia poszanowania drugiej osoby.Zawsze możemy pogadać na różne tematy.Zacznie się sezon mamy swoja paczkę jedziemy na mecze po kraju może się kiedyś umówimy wizualnie.Kilkoma tu piszącymi już się widziałem. Browara obalili telefony wymienili jest fajnie .Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
omen

Nicky rozmawiał tylko dla pozorów bo zaliczkę od Zielonej na sezon 2019 wziął już przed końcem sezonu 2018! Vaculik pewnie by poszedł do Lublina ale tylko jakby był skład i walkę o PO bo miał konkretną ofertę z Zielonej! Gdyby Lublinowi wypalił myk z Vacilikiem i Kasprzakiem to teraz byliby jednym z kandydatów do PO. Martin to jest taki wyznacznik zamożności i sytuacji w klubie. Siedzi w klubie dopóki jest kasa i atmosfera. Co do Kołodzieja to Lublin rozmawiał i było bardzo realne przejście ale tylko w sytuacji gdyby nie dogadał się w Lesznie. Natomiast faktycznie nawet w tym zestawieniu co teraz maja to Bjerre by się im przydał bo jakby nie patrzeć na swoim torze to zawodnik na prawie pewne 10 pkt. w każdym meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
omen

nie pisz bzdur jak nie znasz realiów! Wszyscy na siłę widzieli Unie jako spadkowicza i liczyli ze Nicky po 3 meczach powie pass! (ty byłeś największym prowodyrem takiej teorii!) A tu niespodzianka i kolejne kluby wyjeżdżały przegrane z Tarnowa. Jak już stało się jasne ze spadnie GKM Zielona lub Unia a do tego Holta złamał nogę to Zielona zaczęła brać sprawy w swoje ręce! Wszyscy to wiedzą że Nicky dostał propozycje kontraktu z Zielonej już dużo wcześniej niż mecz Toruń-Unia! I nie przypadkowo jakoś nie mógł wygrywać biegów zarówno w Toruniu jak i Zielonej! Do tego cyrki w meczach Unia - GKM a zwłaszcza wyścig w Tarnowie Rolnickiego z Łguta i wykluczenia Mroczki! GKM uratowali sędziowie a Zieloną cwaniacka rozgrywka z Nickim. Natomiast nie ma co ukrywać ze gdyby Sady płacił na czas to przypuszczam ze Zielona nawet by nie podeszła do Nickiego z propozycją kontraktu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
omen

dopóki Sady nawet mimo krytyki będzie akceptowany przez GA to będzie prezesem. Co do rady to w jej skład wchodzą sponsorzy klubu, a sytuacje z innych ośrodków oraz cyrki z Nawrockim tylko pokazują ze lepiej mieć "nieudacznika" ale rozważnego na stanowisku niż "oszołoma złotoustego". Problemem Unii jest to że rozwalono dużą i bogatą grupę sponsorów i został tylko garstka. Nie widomo z jakiego powodu to się stało czy to konkurencja? to brak "opieki" ze strony klubu czy po postu jakieś kłótnie? faktem jest ze brakuje jeszcze jednego solidnego sponsora (może PGNiG jak wróci znowu do Tarnowa to wróci do żużla) bo o Tauronie było mówione ze musiał odejść z powodu Enei, oraz kilku mniejszych ale pewnych. Dużo sponsorów uciekło po przekrętach Gurgula, ale czas minął i najwyższa pora coś budować od nowa. Tutaj teraz powinna być duża rola miasta. Czas zacząć remontować stadion. Nie mówmy o budowie nowego bo Tarnów na to nie stać! Wiadomo jaki jest układ polityczny a Ciepiela jest człowiekiem z czasów Tuska a ci nie są "ulubieńcami" obecnie rządzących. Więc na jakąś ekstra dotację z ministerstwa nie mamy co liczyć. Zresztą to się zastanawiam czy GA nadal by wspierało Unie w takim stopniu jak obecnie gdyby Ciepiela bardziej włączył się w żużel? Teraz jest tak że GA to "dobry wujek" oczywiście kierowany przez człowieka z partii rządzącej (no bo to jest oczywista sprawa) i złe miasto kierowane przez człowieka popieranego przez opozycję. Obecnie politycznie wygląda to bardzo poprawnie ale dla klubu nie jest to dobry układ. Więc ciekawe czy przedstawiciel GA stanąłby w jednym szeregu z prezydentem jako głowni darczyńcy klubu? Szkoda tylko lat kiedy posłem był Wardzała! Te lata uważam za stracone całkowicie dla klubu Tarnowskiego! Robert miał swoje 5 minut i mógł naprawdę zadziałać z remontem stadionu! Ale tutaj znowu czkawką może odbić się prezes albo prezesi klubu którzy "rządzili" z Gurgulem, Pawłowskim czy Panią Mróz na czele i całe zamieszanie ze Scigałą! Czasy które mogliśmy wykorzystać zostały całkowicie zmarnowane! Sady wskoczył na stołek jako "księgowy" GA żeby tylko pilnować miliony pompowane w drużynę i walcząca o DMP. I tak siedzi do dzisiaj. Robi to co mu kazano i tyle. Po prostu gość nie jest jakiś przebojowy i nie ma smykałki do "agresywnego, medialnego" prowadzenia klubu. To taki dziadziuś co dostaje co miesiąc emerytkę i "gospodaruje" żeby wystarczyło do pierwszego! Może jakby dali mu bardziej rozrywkowego wnuczka to by rozruszał klub?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
sympatyk żu-żla

Kolego czytając cały post czytałem uważnie i odpiszę co mówił mi pewien człowiek związany z Tarnowską Unią .Masz słuszność Sady będzie dotąd prezesem do puki z rady nadzorczej nie wyleci pan ,,P,, tu ma tak zwane plecy,Owszem do rady nadzorczej wchodzą poszczególni sponsorzy ich przedstawiciele.Przyznam znów słuszność była dość bogata grupa sponsorów została tylko garstka ,za jakiego prezesa to się stało i przez kogo odszedł Narodowy i rozleciał się skład ? Dlaczego w sezonie 2018 kontraktowym nikt nie chciał przyjść do Tarnowa Kołodziej też jak wiesz podpisał kontrakt na dwa lata.Tarnów w składzie na ex ligę miał niechcianych zawodników .Nic nie jest zaskakującego ze Unia wyleciała ,Jakiego powodu zrobiło się to co jest,lepiej nie będzie, raczej pasuje te słowo Twoje przed znakiem zapytania.Owszem masz słuszność brakuje trzech sponsorów Gazy ,Tauron i miasto.Gazy już są w Tarnowie od 5 grudnia główna dyrekcja na cały kraj.Jest wpis w sadzie wojewódzkim.Przekręt Gurgula na 1,5 miliona ,co jechał w sezonie KK, Sebastian U,, w Unii kazał zwracać kasę. Załatał dziurę Ścigała. Ściągając na pasaż wszystkich powiatowych biznesmenów .Zrobiono zrzutkę na dług unii mówił pewien dobry znajomy cukiernik.Dla czego Ścigała siedzi wszyscy wiemy co prasa podała .Kto się pościelił najlepszy przyjaciel Gurgul.Temat remontu stadionu .Jak pamiętam makiet nowego lub odremontowanego stadionu widziałem dwa.Jak dotąd żadna nie została zrealizowana.Znając Romka szybko to nie nastąpi dach na dawne lodowisko kryte kładzie drugi rok i nie może położyć.Romek będąc jeszcze w Krakowie odpowiadał jako wicestarosta do spraw infrastruktury co zrobił MOST NA WARSZTATOWEJ CO CZŁOWIEK 1,75 nie mógł przejść gdyż czołem trafił w sufit mostu przedtem furgonetka przejechała .należało zadłużyć miasto i zacząć remont od nowa ile trwał lat i dalej prawdo podobnie jest nie skończony.Były wybory Tarnów wybrał lepsze zło Romka.Masz słuszność GA to dobry wujek. Tylko przed wejściem Ścigały na dyrektora Azotów unia podlegała pod azoty jako zakład sportowy wraz z domem kultury. Każdy pracownik ze swojej pensji odprowadzał składki,wchodziło się na wszystkie zawody za okazaniem przepustki zakładowej.Owszem Wardzała był posłem ale z ramienia ,,PO,, nic nie zrobił to fakt jest dyrektorem jakiegoś przedsiębiorstwa pisało na Tarnowiaku. Dalej Marian i Robert są teraz w radzie miasta.P Mróz bardo fajna i mądra kobieta jeżeli by nie spotkało ją to co spotkało może było by lepiej .Była by może kolejną panią Krystyną KLOC. bardo mądra kobieta rządzi Spartą.Jak to będzie z Tarnowem nie wiem .Jak kiedy spotkam kolegę z Tarnowa .Coś mi powie z 1 ręki to pogadamy więcej na ten temat, Zawsze możemy wymienić poglądy zdania .Miło się dyskutuje. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.