Wątek dotyczący artykułu

"Koszt się nie zwróci". TVP nie liczy na zysk z transmisji z Ekstraklasy

Szef TVP Sport, Marek Szkolnikowski przyznał, że telewizja publiczna nie zarobi na meczach piłkarskiej Ekstraklasy. - Musimy jednak pamiętać o misyjności - przekonuje.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz Landsberg

Żałuję, że jak byłem mały, to nie było misyjnosci. Ligę oglądałem w Telegazecie. Tak stłumiono piłkę nożną w Polsce. A teraz wszyscy się dziwią, że reprezentuje taki poziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bartek Solorz

Nie chodzi tylko o misyjność.
Szkoda tylko, że tyle osób w kraju nie ogarnia niczego poza prostym rachunkiem i myśli, że jeśli Morawiecki da Mercedesowi jednorazowo np. 10 mln euro za uworzenie w kraju 1000 miejsc pracy to budżet traci xD.
Tak samo kluby płacą CIT, piłkarze PIT, wokół klubów prowadzone są najróżniejsze inwestycje, a sam VAT z biletów to kilkanaście mln zł do kasy publiczej; pomijając już reklamę regionu (topowe kluby w Europie są b. często główną atrakcją turystyczna swoich miast). To nie musi być zła inwestycja, bo koniunktura nakręca wpływy podatkowe praktycznie w każdej rubryczce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.