Wątek dotyczący artykułu

Czytelnicy WP SportoweFakty nie mieli wątpliwości - Bartosz Kurek najlepszym polskim siatkarzem w 2018 roku

W głosowaniu na najlepszego polskiego siatkarza w 2018 roku wygrał atakujący Bartosz Kurek, który zdecydowanie wyprzedził Michała Kubiaka i Wilfredo Leona.

przeczytaj cały artykuł


xomki

Różnica polega na tym, że to Bartek został MVP MŚ i najlepszym siatkarzem Europy, a nie Leon. Choć uważam że Wilfredo ma niesamowite umiejętności i jest jak na razie jednym z najlepszych siatkarzy na świecie, to dzięki Kurkowi zdobyliśmy tytuł. Można go nie lubić bo grał w Monte i do czego to jeszcze ludzie się przyczepiali, ale trzeba oddać mu to co zrobił, a w tym sezonie grał REWELACYJNIE. Wszyscy mówili że w 2009 skończyła się jego kariera, a tutaj niespodzianka, 9 lat później gra jeszcze lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewap90

Niby Kurek zagrał rewelacyjnie, Został MVP MŚ ale także trzeba pamiętać, że na tychże MŚ zagrał bardzo dobrze 4 mecze. Na mistrzostwa jechał jako 3 atakujący, a jechał raczej za zasługi, bo formę jaką prezentował w lidze światowej czy turniejach przed, można określić jako bardzo słabą. Sezon ligowy miał jeszcze gorszy. Został obwołany głównym winowajcą porażki Ziratu w mistrzostwach Turcji.
Końcówkę sezonu miał super. i Chwała mu za to. Tylko jeśli w plebiscycie PS wygrałby, to byłby wieli skandal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.