Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: W uratowanie Wisły wierzą tylko zawodowi optymiści (felieton)

Legendarny klub upada, powali go choroba, którą zainfekowana jest polska piłka klubowa. To bandyci i stadionowe mafie, które czerpią zyski z polskiego futbolu, po czym bez żadnej odpowiedzialności porzucają wydrenowanego klienta.

przeczytaj cały artykuł


RychuStal

Podstawowe pytanie , czy ktoś rozliczy przyczyny powstania długów i pociągnie do odpowiedzialności karnej i majątkowej tych ludzi ? Dopuki te sprawy nie będą priorytetowe i nagłaśniane to nigdy w sporcie nie będą działali ludzie , którym naprawdę zależy na sporcie. To trzeba nagłaśniać i piętnować takich ludzi , którzy są dyletantami, próbującymi się na sporcie dorobić , a na dzień dzisiejszy to za malwersacje finansowe i defraudacje nikt nie odpowiada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RychuStal

Szanowna Pani, miałem nadzieję , że ten WIELBŁĄB ujdzie mi na sucho , ale dopóki jest Pani , to nasza polszczyzna będzie na odpowiednim poziomie.Przepraszam i pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

"po reportażu Szymona Jadczaka pokazanym we wrześniu w TVN powinno się rozpętać piekło." - ale się nie rozpętało. Ziobro wraz ze wszystkimi swoimi licznymi służbami dał czas gangsterom i Sarapacie - prawie CZTERY MIESIĄCE. Mogli więc do końca sczyścić konto klubu, wyczyścić papiery i różne sprawy. A na koniec zorganizować lipne sprzedawanie klubu (cały ten cyrk kambodżańsko-szwedzki).
Fakty : Jeszcze w grudniu Sarapata wypłaciła sobie 60 tys zł a 300 tys zł gangsterskiej spółce kibolskiej. Ani złotówki nie dostali piłkarze, którzy na pieniądze czekali od lata... W sumie w roku 2018 Sarapata wypłaciła sobie i dwóm kolesiom z zarządu ponad 900 tys zł ..
Prokuratura Ziobry wszczęła śledztwo cztery miesiące po reportażu Jadczaka w TVN24, który przedstawiał twarde dowody. Dlaczego dopiero wtedy? To jest pytanie. Również podstawowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.