Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Kita o sprzedaży Wisły Kraków: To największy skandal biznesowo-finansowy w historii polskiej ligi

- Każdy obszar tej transakcji jest absurdalny, kafkowski, matriksowy. To największy skandal biznesowo-finansowy w historii polskiej ligi - tak sprzedaż Wisły SA komentuje Grzegorz Kita, ekspert ds. konsultingu sportowego i transakcji kapitałowych.

przeczytaj cały artykuł

Gekon

A gdzie był ten pan Grzegorz Kita jak skośnooki przyleciał do Polski? Czyżby wtedy milczał a teraz jak okazało się, że wy#ebali Wisłę to prawi swoje mądrości? Skoro taki ekspert to mógł zaoferować swoją pomoc znacznie wcześniej żeby miał te swoje kilka miesięcy na sprawdzenie paru papierków. Potwierdza się, że mądry Polak po szkodzie. Słowem roku będzie przelew:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Wiesz co ja tam nie wiem czy ten interes był brudny kilka miesięcy temu czy teraz dopiero taki się stał. Choć jeżeli wspomniany ekspert coś wiedział o tym wcześnoiej i nie zgłosił tego to chyba jakiś paragraf na to jesty? Głośno myślę. Mi bardziej chodzi o to, że łatwo pisać teraz po fakcie o tym co powinno się zrobić aby nie było takiej sytuacji. Nie ma się co ekspertować i wemądrzać. Ciekawe tylko czy te 40 baniek co jest na minusie to krasnoludki zrobiły czy ludzie odpowiedziaslni za finanse w Wiśle. Czyżby znowu nie było winnego gdy chodzi o miliony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Mutu

Nic odkrywczego nie powiedział, a nawet ugryzł się w język.
Bo wychodzi na to, że metoda 3B była zaplanowana tak samo jak konkretnie taka umowa i okoliczności, bo w mętnej wodzie łatwiej zniknąć czy uniknąć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Gekon

Ja od tego pana dowiedziałem się, że metodę budowlaną "byle szybko, byle komu, byle jak" stosuje się w biznesie:) Dla mnie było to odkrywcze;) Nie ulega wątpliwości, że z racji zaściankowości polskiej piłki ligowej ten cały ferment zostanie tylko u nas. Tu jest szczęście w nieszczęściu. Wstyd żeby wyszło to za granicę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.