Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob namawia prezesa Polonii na jazdę w lidze. Ten ma wątpliwości

Polonia Bydgoszcz z szansą na jazdę w Nice 1.LŻ w miejsce Stali Rzeszów. Tomasz Gollob doradza prezesowi klubu, żeby w to wszedł. Ten się zastanawia. Mówi, że nie ma tyle pieniędzy. Policzył, że kasy starczy mu na drugą ligę i spłatę długów.

przeczytaj cały artykuł


Bosman47

Z artykułu Jasno wynika że p.Kanclerz ma obawy.I słuszne. Nie ma zawodników .Hancock wydoi klub i znów Polonia popadnie w długi.Przecież zawodnicy na pierwszą ligę kosztują często co pół zespołu w 2 lidze /lub więcej/. Inna sprawa jak Gollob może naciskać na takie decyzje.Już kiedyś rodzinka załatwiła na perłowo klub.Niech lepiej dla wszystkich zajmie się swoim leczeniem a prowadzenie klubu pozostawi fachowcowi jakim jest p.Kanclerz. Za rok nie będzie długów .Klub zostanie pozytywnie odbierany ,nie to co dzisiaj.Przecież na ta chwilę Wybrzeża które oceniam na 4-5 miejsce w I lidze rozjedzie na miazgę Polonie.Wystarczy popatrzeć na składy.Chyba że kibice to masochiści i lubią sami sobie zadawać ból i oglądać nie kończące się lanie i kpiny kiboli z innych klubów czego im nie życzę. Panie Kanclerz idz pan swoją drogą i nie słuchaj złych rad.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TOM-BYD

Dlatego oceniam to fifty/fifty! Tomek to Nasza ikona i wg mnie ma prawo głosu! Co do Jurka należy zauważyć, że nigdy nie był żużlowcem, więc o sprawach torowych nie ma pojęcia! TOMASZ to zaś MŚ 2010!!! Jego doświadczenie jest niebagatelne, a marka i nazwisko przyciągnie sponsorów i pozwoli odbudować speedway w Bydzi! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.