Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Tomasz Gębala odejdzie z Orlenu Wisły Płock

Potwierdziły się krążące od dawna informacje. Tomasz Gębala nie przedłuży umowy z Orlenem Wisłą Płock i odejdzie po sezonie 2018/19. Prawdopodobnie przeniesie się do PGE VIVE Kielce.

przeczytaj cały artykuł

Andrej Trubow

Czytam komentarze na naficarzach i jestem nad wyraz zadowolony. Skoro z takim szacunkiem traktujecie zawodników, to nikt poważny do was nie przyjdzie. Tak trzymać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

Wcale mnie to nie dziwi, przecież kibice Wisły gwizdali na braci Gębala, gwizdali na własnych zawodników w swojej hali. No i ta grupa która w poprzednim sezonie w Elblągu obrażała swoich zawodników na wyjeździe. Ostatnio podczas świętej wojny bili brawo i skandowali razem z kibicami Iskry hasło obraźliwe dla ich prezesa. Tam się dzieje bardzo źle i to nie od dziś. I mogę się założyć, że jeśli zostanie podana informacja, że od czerwca będzie zawodnikiem Vive, to wiosna w Płocku będzie dla niego bardzo ciężka, usłyszy tam na pewno wiele nieładnych słów z trybun, będzie wiele komentarzy negatywnych a każdy jego błąd będzie mocno komentowany i podkreślany

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Przede wszystkim bracia ledwo przyszli do Wisły i od razu zaczęli pouczać kibiców jak powinny wyglądać mecze z Kielcami, tak jakby mieli jakiekolwiek prawo do zabierania głosu w tym temacie. Tak naprawdę obaj więcej zrobili dla klubu w social mediach niż na parkiecie. Ja po nich płakać nie zamierzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.