Wątek dotyczący artykułu

Ważna zmiana w Polonii Bydgoszcz. Władysław Gollob nie jest już właścicielem

To, co było zapowiadane już kilka miesięcy temu, w piątek stało się faktem. Władysław Gollob nie jest już właścicielem Polonii Bydgoszcz. Swoje udziały sprzedał Jerzemu Kanclerzowi.

przeczytaj cały artykuł

Andi - Prawdziwy Kibic

W końcu!!!!!
Mam nadzieje że nadchodzą lepsze czasy dla bydgoskiego żużla ( chodziasz tego pomysłu z dziką kartą nie popieram)
Przepraszam za wszystkie moje wpisy na temat naszej ukochanaj Polonii. Po tym co wyprawia Nawrocki, tochę doceniam starania starego Golloba ( chodzisz i tak uważam że w wielu kwestiach nie miał racji).
Kanclerz to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ,zaczyna się nowy rozdział dla Polonii i oby wszystko dobrze się skończyło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemasss

W końcu? Gdyby nie Pan Władek to dzisiaj byś nie pisał o ukochanej Polonii ps( ukochany klub to taki który się wspiera na dobre i złe i nie ważne kto jest PREZESEM) więc nie pisz Nasze Ukochana bo Ciebie przy niej nie było gdyby nie ten Pan dzisiaj nie wiem czy żużel był by w Bydgoszczy wstyd mi za takich jak Ty zamiast wspierać klub w ciężkich czasach to najmądrzejsi to źle tamto źle i przecież to miasto płaci. Trzeba było kupić Polonię za 1zl i pokazać klasę! Tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemasss

Daj spokój sam znam kilku którzy się odwrócili A teraz mówią czas wrócić na szczyt. Dla mnie to nie kibice. Kibic jest z klubem na dobre i źle nie obraża klubu. A gdy jest potrzeba wspiera klub więc dla tego zawsze brałem karnet nawet jak nie mogłem być na meczu to nie zalowalembo pieniądze poszły na klub. A co do Władka pewien jesteś że gdyby nie on nie wiem czy żużel był by w Bydgoszczy bo gdyby klub upadł kto później by to reaktywowal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
slaw pol

Nie przesadzaj.Sam kilkukrotnie mialem Wladka dosyc ,potrafi jak nikt podejmowac kontrowersyjne,dziwne ...... decyzje i klepnac taka bzdure ,ze glowa mala sie robi.Konsekfencja to wszystko czego potrzebowal zeby splacic dlug ,jak wiemy sportowy wynik byl sprawa podrzedna. trzeba mu podziekowac i miec nadzieje,ze Jurek wraz z Tomkiem ogarna sprawy tak aby polonia wrocila na wlasciwe tory.Jednak ponad ludzkiego wysilku i nieprzecietnych umiejetnosci menadzerskich mu nie przypisujmy,bo tak nie jest.Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
gryfik

Nikt mu ponad ludzkiego wysiłku nie przypisywał ale honor Gollobowi zwrócić powinniście , miedzy innymi Ty i szanowac fakt ze mamy zuzel w Bdg bo gdyby wtedy wziął to kto inny to nawet nie mysle co by dzis bylo na S2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
slaw pol

nie zabieralem Wladowi honoru zebym musial mu go zwracac.jezyk ma luzny,potrafiacy palnac niesamowita bzdure ,to wszystko. Jezeli masz krotka pamiec to nie moja wina.Postaraj sobie przypomiec jak traktowal Protasiewicza i kilku innych a calkiem niedawno jak potraktowal Szymka.Masz jobla na jego punkcie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
gryfik

Przyznaj sie , badz prawdomówny , ile pomyj wylałeś na Władka ( nie mało , oj nie mało ). Gdybyš był obiektywny to byś zauważył właśnie teraz ile ten człowiek zrobił dla Polonii i zadał sobie pytanie , po co mu to było w wieku 80 lat ? Nie pieprz czasami ze chciał ustawić Oskarka i Tomka bo Tomasz ma straszną kontuzje od 2 lat a Oskar świruje od 2 z kawałkiem więc już dawno powinien stracić motywację do prowadzenia zadłużonego po uszy na ówczesną chwilę klubu. Zrobił to dlatego żebyś mogł przyjsc na Sportowa wygodnie usadzić dupsko i zajadając sie pyszną kiełbachą świętować tytuł DMP za 4 lata. Nie mam jobla na punkcie Władka , ale na punkcie Polonii - tak i potrafie odróżnić ludzi dobrze na nią wpływających od pasożytów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Gregor021-RSKŻ

ja sam nie jestem święty bo mimo wszystko tez nieraz cos tam na władka powiedziałem nieraz kolega z taksówki dał mi opr... ale trzeba przyznac mu ze długi mocno zredukował :) w przeciwienstwie do poprzedników gdzie mieli wieksze dotacje i coraz większe długi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gryfik

Dokładnie , tak jest jak piszesz. Inni rozpier...lali a Władek wyczyścił ten syf z pijawek i klub zaczął sie powoli wynurzać ! Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
slaw pol

Przeczytaj czlowieku co napisales,nastepnie to co ja napisalem i pomysl ;) twoje uwielbienie dla Wladka to jakas obsesja,lecz sie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Penhal

Witaj Sławku.
Myślę że najgorszy okres mamy za sobą.
Myślę że wielu tu i tak nie doceni co Władek zrobił. Przypisują mu kokosy .Pewnie myśleli że szybko wrócą wydymani [przez JD] sponsorzy ,że to Władek będzie ze swoich spłacał dług zrobiony przez poprzedników? Bo na to pracował całe życie?
Zobacz Sebastian 1978 założył specjalnie konto ? MIKI23 ostatnio pisał 7 lat temu i napisał aż 2 posty? Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gryfik

lecz czasami zachowują sie identycznie no może prawie bo Max Payne odstaje strasznie od nich ( oczywiscie in minus )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

Wątpię. Bardziej się zgadzam z tym co Rysiu napisał.Przelicz kwotę o której Sebastian napisał wychodzi że z jego podobno Władek za 3 lata działalności chciał przytulić ok. Miliona? To już lepszych bajek nie czytałem.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Rysio-z-Klanu

Niedobitki ujadają,brak argumentów więc trzeba z innych kont popisać,bo teraz wstyd jak diabli za te hejty pod adresem Polonii. Inne chorągiewki udają zaś,że się nic nie stało,a nawet jak im plujniesz w twarz to powiedzą że deszcz pada. Taki oto nasz bydgoski klimat:)))Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
gryfik

nie jestem w temacie ale jeśli to jakieś problemy zdrowotne to życze dużo duuuużo ZDRÓWKA i energii bo potrzeba jej bedzie coraz wiecej z każdym rokiem na Polonii !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gryfik

Czytam człowieku co piszesz i czytam również to co ja drukuje , nawet uważnie. Masz coś tam racji ze Władek ma cięty jezyk ale ja traktowałbym to jako jego zalete ze co na mysli to prosto w twarz. Dzis swiat jest fałszywy , mało jest dziś już takich ludzi. Nawet na tym forum pełno jest obłudników , a jeszcze wiecej multikontowców : Gizbern , Big Lebowski co sam ze sobą konwersuje , Max Payne , TOM-BYD i jeszcze kilku . Masz racje ze Władysław Gollob mógł zachować sie inaczej wzgledem Piotra Protasiewicza i Szymka. Przyznaje Ci racje nie ładne to było. Ale taki jest Władek i jego język. Ja dostrzegam jednak przede wszystkim co zrobił dla klubu , dla Bydgoszczy , dla nas i nie próbuj mi tu przyszywać jakiejš obsesji na jego punkcie lub zaślepienia bo tak nie jest. Bardzo grzecznie kończę swą myśl bo Cie szanuje jako Sław Pol , że nie pajacujesz pod płaszczykiem innych kont ( mocno mi sie tak wydaje ). Wiem również że Tobie i mnie chodzi wyłącznie o to samo czyli dobro POLONII więc proponuje browarka na zgode przy najbliższej okazji na S2 i bedzie OK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
slaw pol

Damy rade . Jednak Biga nie mieszaj w jakies multikonta i rozne inne qwna.Jemu takze zalezy na mocnej zdrowej Polonii.Jest rozsadnym,szczerym facetem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Andi - Prawdziwy Kibic

Gollob oprócz spłaty długu nic nie robił (właściwie miasto spłacało)
Polonia jest na dnie i nie ma sponsorów a Gdańśk i Gorzów pokazali że można spłacać dług i mieć ambitne cele sportowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Przemasss

A wiesz że jak miasto nie dało transzy na ratę to Gollob to zrobił? Skoro taki mądry to dlaczego nie kupiłeś Polonii za 1 zł? Przecież za 2 mln walczył byś o ekstralige i dlugi spłacal prawda ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
4U

No bo każdego emerytowanego mechanika z Gdyni stać by ot tak przelac z mln zaległości. Kiedy on zarobił ostatnie pieniądze? Bo jakoś doszukać się nie mogę.

| Odpowiedz
blokuj
Przemasss

I widzisz podalem Ci argumenty o które prosiles A Ty mi o zarabianiu pieniędzy? Jeśli masz brak pojęcia o sytuacji danego klubu jak i brak argumentów to zamilcz ciekawe czy jak Ty byś miał to byś dał na pewno byś dał tak? Jeśli jesteś w stanie odpowiedzieć na to co napisałem to opowiedz jeśli nie to zamilcz człowieku

| Odpowiedz
blokuj
Gizbern

Jak powiedziałeś A to powiedz też B chyba że o tym nie wiesz albo udajesz idiotę.A co zrobił w momencie gdy transza od miasta wpłynęła?Nie wiesz tego?Czy trzeba Ci tu napisać to czarno na białym.Po za tym dla Twojej wiadomości Polonia nie kosztowała 1 zł tylko parę złotych więcej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
gryfik

Napisał w przenośni że 1 zł bo tak wyglądało te pare symbolicznych sreberek za klub więc jak masz problem z czytaniem stylistycznym tekstu to 4 kl podst kłania się. A jak Władek nie otrzymał transzy z miasta a otrzymać miał , to o co ci chodzi ?

| Odpowiedz
blokuj
Gizbern

Przenośnią to Ty sam chyba jesteś!Problem to widzę że Ty masz czytać ze zrozumieniem.Przeczytałeś dokładnie co napisałem?Chyba nie bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem,ale cóż do wyzywania innych to jesteś pierwszy!!!Jak to było syfik Cię nazwali?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Przemasss

Mówię B nie wszystkie pieniądze odzyskał z miasta chyba że robiłeś przelew że swego? No nie sądzę klub był tanio do kupienia A każdy z Was który twierdzi że łatwizna było utrzymać Polonię przy życiu bo miasto płacilo ratę dlaczego ktoś z Was mądrych nie kupił tego klubu? I pisanie o 2 mln z miasta na klub jest bzdura. Jeśli masz czarno na białym że Władek odzyskał pieniądze to napisz chętnie poczytam jeśli nie to milcz bo nie wiesz ile też dołożył do interesu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Gizbern

Nie wszystkie odzyskał to napisz i pokaż to czarno na białym ile tego było.Klub był tanio do kupienia tak,ale dla Twojej wiadomości nie za 1 zł ,a za 1229 zł.Pokaż gdzie napisałem o 2mln z miasta rozumiem że chodzi Ci o rok 2018 bo ja sobie nie przypominam bym coś takiego pisał.Jeśli masz czarno na białym że Władek nie odzyskał wszystkich pieniędzy to napisz chętnie poczytam,jeśli nie to milcz.Równie chętnie dowiem się też ile to Władek dołożył do tego interesu.

| Odpowiedz
blokuj
gryfik

Ile ty pusty globusie masz jeszcze tych kont ? Zapamietaj sobie jedno chłopczyku , ze Wladysław Gollob to najlepszy prezes klubu od dekady. Czy ty nie zauważyłeś jak inni kibice cie tu traktują i są przeciwni twoim chorym myślom ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
gryfik

Gzbern , BiG Lebowski , Max Payne , ile jeszcze wymyślsz ? Zachowujesz sie jak kameleon przeistoczony w męską dzi..kę

| Odpowiedz
blokuj
Przemasss

Wiem to od osoby która była blisko pana Władka A podaj Ty mi na piśmie że nic nie włożył i nic nie zrobił dla klubu pokaz swoje argumenty. A o 2 miliony nie pisałem o tobie tylko ogólnie bo widziałem takie komentarze. Powiem Ci Tylko tyle widzę że jesteś typem człowieka gdy prezes tego klubu nawet w ekstralidze wygrał by mistrza był na plus z budżetem A i tak szukał byś igły w stogu siana. Takich jak ty pełno na tym forum robić zamieszanie z dupa na kanapie bo przecież majster typy Ty zrobił by to lepiej ale musiał by dupe z kanapy ruszyć. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Gizbern

Dla Ciebie pan Gizbern i tyle w temacie i wiesz że mądrzejszy już nie będziesz:)To wkońcu ile Władek zapłacił za akcje Polonii bo widzę że do dzisiaj nie jesteś zorientowany,a napewno nie było to 1299 zł

| Odpowiedz
blokuj
gryfik

na pana trzeba mieć wygląd i odrobine rozumku a jesli chodzi o kwote odstepnego to zapytam p.Władysława osobiscie a uwierz mam taką możliwość a tobie ..uj do tego. Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Na tym koniec twego bełkotu , 3maj sie barierek od sklepu na rogu z tanim winem ale licz sie z tym ze jak wyskoczysz z głupimi tekstami o Gollobach czy do ludzi zasłużonych dla klubu to za każdym razem dostaniesz jazdę . To na tyle PA PA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gizbern

Chwalisz się czy żalisz się?Nawet dziecko z pierwszej klasy podstawówki wie że zdanie rozpoczynamy z Wielkiej litery,ale cóż wymagać od kogoś kto do szkoły miał pod górkę:). Zapytasz się pana Władka o kwotę odstępnego to żeś jest w temacie że szok.Tego nie trzeba się pytać Władka tylko dla Twojej informacji wystarczy wejść na stronę ratusza po ile były akcje klubu w sprzedaży,a były po 1 zł za akcję.Co do rozmowy to z Tobą nie rozmawiam tylko dla Twojej ścisłości piszę i nie bądź taki pewien że nie wiem kim jesteś.Jazdę od Ciebie może?Ty wiesz w ogóle co piszesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.