Wątek dotyczący artykułu

Grudziądz ma się czym pochwalić. Największe wrażenie robią tereny nad Wisłą

Wielu mieszkańców Grudziądza narzeka, że w ich mieście wieje nudą. Można się z tym zgodzić, ale nie do końca. Miasto ma swój urok i warto zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Szczególne wrażenie robią tereny nad Wisłą.

przeczytaj cały artykuł

pawel88

Czyli dwa dni temu wchodzili w d... Toruniowi, skoro był podobny artykuł. Później pewnie beda wchodzić Gorzowowi,Wrocławiowi itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Zadnego porównywania w moim komentarzu nie widzę.
Może i to portal sportowy, ale nie mam nic przeciwko by poznać miasta mające kluby żużlowe pod innym względem.
Jak mniemam, bedzie to caly cykl artykułów, na temat zuzlowych miast nie tylko pod względem speedwaya,ale co mają do zaoferowania turystycznie,gastronomicznie, jakie inne sporty wiodą prym w tym mieście. Zobaczymy czy ograniczą się tylko do tych ośrodków ekstraligowych. Jest sezon ogórkowy, więc próbują jakoś zapelnić stronę.
Za dwa-trzy dni pewnie inne miasto będzie opisane. Generalnie widze zbytnio nie załapałeś, co do Ciebie napisalem. Skoro dla Ciebie, tego typu artykuły, to wchodzenie w d..ę. No to trudno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Proszę cię, teraz sobie przypomnialeś,ze byłeś w Grudziądzu ?
Jak ktoś się spodziewa atrakcji na poziomie Torunia,Wrocławia to oczywiście może się srodze zawieść ,ale pisanie, ze nie ma nic do zaoferowania turystom, to juz musi pisać kompletny ignorant. Nie bede sie tutaj rozpisywał, bo wystarczy co nieco poszperać w internecie za roznymi tekstami czy filmikami i mozna mieć pewien obraz. Tematu Rzeszowa nikt tutaj nie porusza. Bywaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Paweł.Każde miasto ma coś do zaoferowania turystom.Tacy ludzie jak Ty i ja to zauważają. Czytając ten artykuł wiele się o waszym mieście dowiedziałem.Ciekawa historia z tym mostem :)
Pzdr z Gorzowa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pawel88

Oczywiscie, ze tak Adam, wszędzie można znaleźć coś ciekawego. Ku temu mysle slusza owe artykuły. Swoje miasto jak i pobliskie jak Toruń,Bydgoszcz,Gdansk znam dość dobrze, ale z chęcią poczytam o innych miejscowościach "żużlowych". Na razie względnie zdążyłem poznac Poznan,Wrocław,Gniezno przy okazji wyjazdów na mecze. Zdarzyło sie tez wyjechać do Daugavpils, choc postawiłem z wycieczką na zwiedzanie Wilna. Także mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym. Pzdr serdecznie.

| Odpowiedz
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Przepraszam,ze się wtrącam,ale nie masz racji kolego.Każde miasto ma coś do zaoferownia.W każdym mieście są ciekawe miejsca,które warto odwiedzić i nie koniecznie muszą to być zabytki klasy 0.Czytając ten artykuł zaciekawił mnie ten most i historia z nim związana.Fajna sprawa :)Pewnie w Rzeszowie tez sa takie miejsca.Trzeba tylko je odszukać i przekazać innym.
Pzdr z Gorzowa :)

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

Nie zrozumiales mnie
------
mnie to zupe;lnie nie dziwi
kontakt z rencista i kapslem takie walsnie niesie konsekwencje xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pawel88

O ile wiem to blizej ukraińskiej granicy lezy Rzeszów. Ukrainskie barwy są niebiesko-zolte, GKM i Stali żółto-niebieskie. Szkoda, ze Przemek znajduje sobie taki nieogarniętych osobników jako kumpli.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pawel88

Nie obraża ? To jest zwykły troll, który zaraz sie rozpłacze z powodu tego GKM, jak takich masz kumpli z taka wiedzą i z taką złoscia to tylko pogratulować doboru znajomych. Co niby jego komentarze mają wspolnego z żużlem ? Nic.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

czy obrazil Ciebie, twoja rodzine?
nie
o gkm pisze
przeciez tutaj nie ma miejsca na zuzel
od dawna
wiec pisze jak zwykle
mnei nie dziwi ze tutaj tak sie pisze bo po to jest to meijsc eobecnie
do normalnej wymiany zdan jest inne.
i tam Lukasz pisze zupelnie inaczej
tez nie zyczy wam dobrze tak jak torunowi wiele innych osob
takich ich prawo
ale nie wjezdza na osobe a to rozncia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pawel88

Obraza moje miasto,klub wiec posrednio i mnie.
Jak dla Ciebie dyskusja na poziomie jest przy uzywaniu takich zwrotow:
"Wchodzenie w d... Gtudxiadzowi przez sf ciag dalszy"
"Kazdy widzi jaki z was sztuczny twor."
"Ukrainski barwy zobowiazuja :) jednych I drugich :)"

Jak dla ciebie jest to pisanie o GKMie....to ja za taki poziom dyskusji dziekuje i nie zycze sobie rozmow z takim osobnikiem. Moze Ty jestes do tego przyzwyczajony, ale ja na pewno nie.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

pawel to tak jakby ja sie czepiel ze masz znajomych ktorzy nagminne mnie obrazaja, klamia, pomawiaja i wyzywaja torun xd
bez jaj xd

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Jest zasadnicza roznica jednak, co miedzy Wami to miedzy Wami . Ja sie nie mieszam. Ty jak widze tutaj starasz sie goscia usprawiedliwiać.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

nie tylko pisze bo o mnie napsiales w poscie wiec sie odezwalem
ty tez masz koelgow ktorzy jada po toruniu ile wlezie
wyzywaja userow z torunia i nie tylko, klamia, oczerniaja i wymyslaja herezje i ja nie pisze ze Pawel takich sobie kolegow wybiera
do tego sie odnioslem xd

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Zabrałes w koncu głos w jego obronie w rozmowie z Adamem. Stanełes po jego stronie, wiec jasno zdeklarowałes sie, ze takie coś ci pasuje, takze "pogratulowałem" znajomego.
Jeszcze raz. Ja nie wnikam w Twoje wojenki z moimi znajomymi, nie bronię ich i nie wnikam w Wasze relacje. Ty wyraźnie obrałeś jego linię obrony. Koniec.Kropka.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

Pawel nie oto chodzi
wywyolales mnei w poscie
i tutaj sie odnioslem
a ze tutaj takie posty ze ktos pisz eo jakis klubie to norma
to mnie to nei dziwilo
bo wiem co Lukasz pisze w innym miejscu
i jaki ma stosunek do zuzla
wiem ze nei wnikasz i super
ale ja nie pisze postow do ciebie jak gadasz z nim kto odlecial w matrix
ale sobie wybrales znajomych xd
i na tym zkaonczmy xd
i wrocmy do zuzla xd
ale juz chyba nei tutaj xd

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

Pawel ty jestes super gosc
i oni sa super naprawde
nie ma co tutaj tracic czasu na takei przepychanki xd
lepiej pogadac o zuzlzu
a to miejsce zostawic do czegos innego xd
xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
od małego na całego STAL RZESZÓW

Za to Co fial zrobil I Co zrobil z moim klubem to jakos szerolim lukiem sie odnosisz. Takie sa fakty. Nie potrzebuje niczyjej pomocy. To ze teraz piszesz z Duma. To OK, ale kazdy Wie Co bylo potrzebne, aby gkm doprowadzic do tego stanu. Kazdy zna moje zdanie,ale jak twoje sf pisaly abysmy na kolanach szli do poltorak to Ci odpowiadalo czyz nie? Ale jak sie napisze cos o grudziadzu to juz fe. Nie sklamalem Ani razu. Prawda was tak boli.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

No i kolejny raz wyszło szydło z worka HURR DURR NIEDOBRY GRUDZIĄDZ,NIEDOBRY FIALEK.
Z Waszym klubem to przede wszystkim burdel zrobili wasi prezesi i tego musicie sie co niektórzy w końcu nauczyć, bo winicie wszystkich w około, tylko nie głownych winowajców. Od Półtorakowej poprzez Łabudzkiego po Nawrockiego.
Fiałek bez winy nie jest w tym wszystkim i kryształowy nie jest i nie będzie, o tym pisałem i pisze,skoro Nawrocki zapałał do niego sympatią,to wiele juz swiadczy, ale chyba nie o tym rzecz jest pod tym artykulem ? Chyba, ze wszedzie bedziesz o tym pisał.
Mnie artykuły pod tytułem Marta wróć nie interesują i sie w nich zwyyczajnie nie udzialałem, bądz w marginalnym stopniu. Wasze zycie to Wasze zycie. Moge jedynie trzymac kciuki,aby wszystko sie poukładało i żużel w Rzeszowie był dalej i przejęli go ludzie z głową na karku, nie jacyś fantaści. Nie mam potrzeby sie pod nimi wypowiadać i cisnąć po Rzeszowie. To jest ta zasadnicza roznica miedzy nami.

| Odpowiedz
blokuj
MiszaGKM

Przede wszystkim to pomysł, że ktoś Was udupił specjalnie, że powinniście wtedy startować w e-lidze, to nic innego, jak teoria spiskowa. Nie da się bez hajsu jechać. Nie szukajcie winnych. Patrzcie na siebie.

| Odpowiedz
blokuj
MiszaGKM

Czyli wtedy powinniście jechać e e-lipie? Bo nie rozumiem...? Jak chciałeś to zrobić skoro zawodnicy byli zadłużeni?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.