Wątek dotyczący artykułu

"Nie bądźcie sępami". Ryszard Niemiec pod ostrzałem krytyki za swój pomysł pomocy Wiśle Kraków

Ryszard Niemiec, prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, zaapelował do szefostw klubów, by ci "nie byli sępami" i na pewien czas odpuścili negocjacje z piłkarzami Wisły Kraków. Tym pomysłem ściągnął na siebie falę krytyki.

przeczytaj cały artykuł

Claudia_

Ciekawe czy Rysiu kiedyś zapieprzał w robocie parę miesięcy za darmo w imię wyższych idei xD
Ci ludzie naprawdę nie czują, że się ośmieszają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcopollo

Nie porównuj przepłacanych piłkarzy do normalnie pracujących ludzi. Normalny ledwo łączy koniec z końcem a większość piłkarzy ma sporo odłożone na koncie także biedy nie klepią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stefan Balon

A ktoś ci zabronił zostać piłkarzem? Trzeba było przyłożyć się do edukacji piłkarskiej zamiast do szkoły i normalnej pracy. Nie miałbyś przynajmniej bólu d..olnej części pleców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
marcopollo

U nas w Stomilu też wypłat dawno nie widzieli ale ci co chcą żeby klub przetrwał grają bo wspólnie chcą go ratować.Jak będą mnie chcieli to też mogę wyjść za darmo dopóki nie wyjdziemy na prostą ale u was tylko kasa się liczy to nawet do burdelu pójdziecie aby konto było pełne.I z was kibice? hahaha.Ja do ległej nigdy bym nie poszedł za żadne pieniądze bo mam honor.Jak się nie jest za swoim klubem to można w cyrku występować albo udawanych walkach wrestlingu itp.Tam jest kasa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Claudia_

Przecież grali dla Wisły parę miesięcy za darmo, więc co ty chrzanisz? Chyba mają prawo powiedzieć dość i nie jest to żadną ujmą na ich honorze gościu. Chodzi o to, że koleś wpadł na pomysł by im zablokować opcję opuszczenia klubu w okienku transferowym, co już jest grubą przesadą - nie są niewolnikami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.